Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KAMELEONKAMELEONKAMELEONKAMELEON LO im. Marii Skłodowskiej Curie Czechowice-Dziedzice.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KAMELEONKAMELEONKAMELEONKAMELEON LO im. Marii Skłodowskiej Curie Czechowice-Dziedzice."— Zapis prezentacji:

1 KAMELEONKAMELEONKAMELEONKAMELEON LO im. Marii Skłodowskiej Curie Czechowice-Dziedzice

2 Czym się zajmujemy Miniprzedsiębiorstwo Kameleon zajmuje się organizacją imprez okolicznościowych oraz produkcją i sprzedażą gadżetów. Oferta adresowana jest do uczniów naszego liceum, a w szczególności do klas pierwszych, dla których pobyt w naszej szkole jest nowym doświadczeniem.

3 Misja firmy Miniprzedsiębiorstwo Kameleon ma zapewniać dobrą zabawę wśród uczniów. Liczymy że nasza działalność dzięki temu pozwoli na większą integracje klas i lepsze zrozumienie potrzeb uczniów w szkole. Cykliczne imprezy sprawiają, że uczniowie widzą w naszej szkole coś więcej niż tylko naukę.

4 Wizja firmy W przyszłości planujemy rozszerzyć naszą działalność o maratony i nocki filmowe. Planujemy także współpracę z nauczycielami języka angielskiego i historii w celach naukowo-rozrywkowych oraz nauczycielem geografii i w okresie wiosennym zorganizować warsztaty geograficzne, które będą uzupełnieniem lekcji. Chcemy aby firma Kameleon była znana i lubiana w całej szkole.

5 To my ☺

6 Opiekunem naszego przedsiębiorstwa jest nauczyciel podstaw przedsiębiorczości pan Grzegorz Tyroń


Pobierz ppt "KAMELEONKAMELEONKAMELEONKAMELEON LO im. Marii Skłodowskiej Curie Czechowice-Dziedzice."

Podobne prezentacje


Reklamy Google