Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

III EDYCJA. ZADANIA DO WYBORU NA ROK SZKOLNY 2015/2016.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "III EDYCJA. ZADANIA DO WYBORU NA ROK SZKOLNY 2015/2016."— Zapis prezentacji:

1 III EDYCJA

2

3 ZADANIA DO WYBORU NA ROK SZKOLNY 2015/2016

4 1. ROZRUSZAJ RODZICÓW Zaproponujcie jak zachęcić rodziców do aktywnego spędzania czasu z Wami. Napiszcie wszystkie pomysły jakie Wam przyjdą do głowy.

5 2. WF DLA DZIEWCZYN Powiedzcie dziewczęta czy zależy Wam na tym, by cześć zajęć mięć bez chłopców. Co takiego chciałybyście robić na tych lekcjach?

6 3. RUCH NA LEKCJACH I AKTYWNE PRZERWY Czy czujecie, ze ruch podczas przerw jest Wam potrzebny? Jakie macie na niego pomysły (oprócz tenisa stołowego)? Co myślicie o ćwiczeniach śródlekcyjnych?

7 4. WSPARCIE DLA NAUCZYCIELI EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ Czy chcielibyście nauczyć młodszych kolegów i koleżanki z “zerówek” i klas I-III jakiejś zabawy ruchowej? Jaki mielibyście pomysł na to? Jak to zrobić? A czy WY młodsi uczniowie chcielibyście mięć czasem takich nauczycieli?

8 5. WF DLA MNIEJ WYSPORTOWANYCH Zróbcie wielka burze mózgów! Jakie formy ruchu wprowadzić na lekcjach, żeby nie zniechęcić uczniów słabszych kondycyjnie, a wręcz pokazać im, że też mogą być w czymś dobrzy?

9 6. ODWRÓCONE LEKCJE Co Wy na to, żebyście teorii do zajęć (np. przepisów gier) uczyli sie w domu, a na lekcji pokazywali czego sie nauczyliście? A może macie ochotę przygotowywać w domu lekcje i potem samodzielnie ja poprowadzić?

10 7. SPRAWDZAJ POSTĘPY I PREDYSPOZYCJE A może zgłosimy sie do programu “Każdy może być mistrzem” i będziemy systematycznie wykonywać, zapisywać on-line i analizować pomiary sprawności fizycznej, tak by widzieć w czym jesteśmy dobrzy i jakie postępy robimy?

11 8. TIK NA WF-IE Czy chcielibyście na wf-ie korzystać z telefonów, kamer, projektora, itp.? Jaki macie pomysł na ich wykorzystanie? Piszcie wszystko co Wam przyjdzie do głowy!

12 9. WF POZA SZKOŁĄ / SALĄ GIMNASTYCZNĄ A co jeśliby lekcje przenieść na zewnątrz budynku szkoły? A może w zupełnie inne miejsce? Co proponujecie? Co możemy zrobić poza sala gimnastyczna? Jakie miejsca polecilibyście do zajęć sportowych?

13 10. INNOWACYJNE ZAJĘCIA POZALEKCYJNE A może zorganizować nowe zajęcia sportowe w szkole? Jaka formę ruchu proponujecie, której nie ma obecnie na lekcjach?

14 11. SPORT RECEPTĄ NA SUKCES “Sport rzeźbi charakter”. Może pokażemy, ze to prawda? Może jakieś cykliczne zawody w naszej szkole? Kiedy? Jak często? Dla kogo? Czy znajda sie wśród Was nie tylko zawodnicy, ale i sędziowie, sekretarze? Proponujcie wszystko co Wam przyjdzie do głowy!

15 III EDYCJA

16


Pobierz ppt "III EDYCJA. ZADANIA DO WYBORU NA ROK SZKOLNY 2015/2016."

Podobne prezentacje


Reklamy Google