Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

VII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Sosnowcu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "VII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Sosnowcu."— Zapis prezentacji:

1 VII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Sosnowcu

2 Firma,,Baczyn Rescue” funkcjonuje w branży usług medycznych związanych ze szkoleniem praktycznym i teoretycznym z zakresu pierwszej pomocy i promocji zdrowia. Dążymy do budowania programów warsztatów każdorazowo dostosowanych do potrzeb i specyfiki klienta. Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie swoich specjalności. Produkujemy również breloczki z miejscem na wpisanie grupy krwi i telefonu. Statystyki podają, że w 9 na 10 przypadków pierwszej pomocy udzielamy komuś bliskiemu. To powód, dla którego najbardziej powinniśmy nauczyć się podstawowych zasad ratowania ludzkiego życia. Nasza Firma stworzona jest przez ludzi z pasją.

3 Misją naszej firmy jest kształtowanie otwartej postawy społeczeństwa w stosunku do udzielania pierwszej pomocy oraz zwiększanie świadomości i umiejętności praktycznych społeczeństwa w tym zakresie. Wizja: pragniemy tworzyć społeczność zaangażowaną w ratownictwo medyczne. Cel działalności:  Celem warsztatów jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy w najczęściej spotykanych stanach zagrożenia zdrowia i życia oraz obsługi apteczki. Uczymy także zasad bezpieczeństwa oraz skutecznego wzywania pomocy.  Dążymy do budowania programów warsztatów każdorazowo dostosowanych do potrzeb i specyfiki klienta.  Warsztaty z pierwszej pomocy prowadzimy dla różnych grup wiekowych - od dzieci najmłodszych (przedszkola), młodzież, po osoby dorosłe, które w wolnym czasie chcą nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Pragniemy dotrzeć do jak największej grupy klientów.

4  Paulina Uramowska  Paulina Skrzek  Klaudia Zajączkowska  Paweł Pisiałek  Damian Kobylański  Wojciech Pasek  Łukasz Zięba  Maciej Stępień Nauczyciel opiekun – mgr Jolanta Czapla Wspólnicy – uczniowie klasy ratowniczej Dyrektorzy Natalia Siwiec – dyrektor naczelny Klaudia Klebach – dyrektor ds. marketingu Julia Literowicz – dyrektor ds. finansów


Pobierz ppt "VII Liceum Ogólnokształcące im. K. K. Baczyńskiego w Sosnowcu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google