Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Przedsiębiorstwo działające w projekcie,,Młodzieżowe przedsiębiorstwo” w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie Opiekun grupy:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Przedsiębiorstwo działające w projekcie,,Młodzieżowe przedsiębiorstwo” w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie Opiekun grupy:"— Zapis prezentacji:

1

2 Przedsiębiorstwo działające w projekcie,,Młodzieżowe przedsiębiorstwo” w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie Opiekun grupy: Numer ewidencyjny: Mgr. Marta Kaczmarczyk 332-4-9-11-15

3 Nasza firma ma do zaoferowania państwu wszelkiego rodzaju własnoręcznie robione ozdoby na różne okazje. Wykonujemy je z drewna, szkła i nie tylko. Nasze produkty są unikatowe, ponieważ nie pochodzą z masowej produkcji. Polecamy dekoracje do domu o oryginalnym wzornictwie, te na co dzień i te świąteczne, które wprowadzają do naszych mieszkań wyjątkowy klimat. Zapewniamy wysoką jakość.

4

5 Dyrektor Naczelny Zuzanna Uberman Dyrektor ds. marketingu Hubert Stecko Zast. Dyr. ds. marketingu Bartosz Wojak Dyrektor finansów Maciej Uchman Zast. Dyr. ds. finansów Łukasz Kraska Wspólnik Dawid Tkacz Wspólnik Jakub Fleszar Wspólnik Dominik Tkacz Wspólnik Mateusz Pelc Wspólnik Magdalena Bełz


Pobierz ppt "Przedsiębiorstwo działające w projekcie,,Młodzieżowe przedsiębiorstwo” w I Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie Opiekun grupy:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google