Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KAJD TOREBKI EKOLOGICZNE. CO TO JEST KAJD ? KAJD jest firmą (miniprzedsiębiorstwem) założoną przez grupę 10 dziewcząt w I LO im. Marii Skłodowskiej Curie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KAJD TOREBKI EKOLOGICZNE. CO TO JEST KAJD ? KAJD jest firmą (miniprzedsiębiorstwem) założoną przez grupę 10 dziewcząt w I LO im. Marii Skłodowskiej Curie."— Zapis prezentacji:

1 KAJD TOREBKI EKOLOGICZNE

2 CO TO JEST KAJD ? KAJD jest firmą (miniprzedsiębiorstwem) założoną przez grupę 10 dziewcząt w I LO im. Marii Skłodowskiej Curie w Hajnówce.

3 Czym zajmuje się KAJD ? Celem naszego przedsięwzięcia jest pokazanie, iż noszenie toreb ekologicznych to nie tylko ulga dla środowiska, ale także sposób dopełniania codziennych stylizacji.

4 Do kogo adresujemy nasze produkty ? Nasze torebki adresujemy do wszystkich kobiet, a w szczególności tych, które cenią sobie funkcjonalność i modny wygląd.

5 Dziękujemy za uwagę... i mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was do zakupu naszych wyjątkowych torebek ;)


Pobierz ppt "KAJD TOREBKI EKOLOGICZNE. CO TO JEST KAJD ? KAJD jest firmą (miniprzedsiębiorstwem) założoną przez grupę 10 dziewcząt w I LO im. Marii Skłodowskiej Curie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google