Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

TOREBKA HIHI. ZASTOSOWANIE Jedziesz na długi wakacje i nie chcesz brać ze sobą dużej walizki? Ta torebka jest idealna dla Ciebie. Zmieści się w niej wszystko.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "TOREBKA HIHI. ZASTOSOWANIE Jedziesz na długi wakacje i nie chcesz brać ze sobą dużej walizki? Ta torebka jest idealna dla Ciebie. Zmieści się w niej wszystko."— Zapis prezentacji:

1 TOREBKA HIHI

2 ZASTOSOWANIE Jedziesz na długi wakacje i nie chcesz brać ze sobą dużej walizki? Ta torebka jest idealna dla Ciebie. Zmieści się w niej wszystko czego będziesz potrzebować podczas swojego wymarzonego urlopu. Zajmuje niewiele miejsca a pomieści wszystko! Można używać jej również codziennie chodząc do pracy. Jeśli nie chcesz nosić kilku torebek, ta torebka jest dla Ciebie.

3 Z CZEGO WYKONUJEMY NASZE TOREBKI? Nasze torebki wykonane są z dwóch rodzajów skór: skóra naturalna oraz skóra sztuczna. Skóra może być wybarwiona na wiele kolorów z naszej palety barw. Klient ma również możliwość wyboru materiału który będzie znajdował się wewnątrz torebki.

4 Gama kolorów naszych torebek

5 WZORY PODSZEWEK

6 CENNIK Kupując jedną Torebkę Hihi płacisz 450 zł za torebkę wykonaną ze skóry sztucznej ale jeśli zamówisz u nas dwie to drugą kupisz za 300 zł. 600 zł za torebkę wykonaną ze skóry naturalnej, ale jeśli zamówisz u nas dwie to drugą kupisz za 450 zł.

7 KONTAKT Jeśli jesteś zainteresowany naszą torebką, prosimy o kontakt: Telefoniczny: 525874368 Mailowy: torebkihihi@torebkihihi.pltorebkihihi@torebkihihi.pl Lub zapraszamy do naszej firmy: ul. Przemysłowa 24, 33-100 Tarnów


Pobierz ppt "TOREBKA HIHI. ZASTOSOWANIE Jedziesz na długi wakacje i nie chcesz brać ze sobą dużej walizki? Ta torebka jest idealna dla Ciebie. Zmieści się w niej wszystko."

Podobne prezentacje


Reklamy Google