Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mikołajek. Chciałbym zachęcić wszystkich do przeczytania książki Jeana Jacquesa Sempe i Rene Goscinny „Mikołajek”.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mikołajek. Chciałbym zachęcić wszystkich do przeczytania książki Jeana Jacquesa Sempe i Rene Goscinny „Mikołajek”."— Zapis prezentacji:

1 Mikołajek

2 Chciałbym zachęcić wszystkich do przeczytania książki Jeana Jacquesa Sempe i Rene Goscinny „Mikołajek”.

3 Jest to zbiór krótkich, zabawnych historyjek, z których każda zajmuje jeden rozdział. Opowiadają one o przygodach głównego bohatera Mikołajka, i jego szkolnych kolegów.

4 Mikołajek jest zwykłym dzieckiem, takim jak my! Kłóci się, bawi, wygłupia, a czasami nawet zdarza mu się pobić z kolegami.

5 Akcja wielu historyjek dzieje się w szkole, gdzie chłopcy często psocą, a nawet czasami dokuczają nauczycielom. Nie robią tego jednak złośliwie, lecz raczej z nadmiaru energii.

6 Tak naprawdę bardzo lubią swoją wychowawczynię i starają się nie robić jej przykrości - tyle, że często kończy się na staraniach.

7 Czytając tę książkę, ma się wrażenie, jakby rzeczywiście napisał ją mały chłopiec. Wszystkie przygody opisywane są z punktu widzenia Mikołajka. Niektóre z nich rozbawiły mnie do łez. Mam nadzieję, że to wszystko zachęci was do przeczytania tej książki, bo naprawdę warto!

8 Kto jeszcze nie czytał, niech koniecznie to zrobi! Autor prezentacji: Marcel Kaźmierczak 4b


Pobierz ppt "Mikołajek. Chciałbym zachęcić wszystkich do przeczytania książki Jeana Jacquesa Sempe i Rene Goscinny „Mikołajek”."

Podobne prezentacje


Reklamy Google