Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dary z parku i lasu Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dary z parku i lasu Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."— Zapis prezentacji:

1 Dary z parku i lasu Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

2 SKARBY JESIENI Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. A czy wiecie, co to skarby jesieni? Piękne jabłko co się w sadzie rumieni. Garść orzechów na leszczynie zebranych, Spadające z wysoka kasztany, Pełne maku słodkiego makówki, I czepliwe łopianowe główki. Strąk fasoli, kapusty, włoszczyzny, I czerwone jagody kaliny, I na klonach nasionka skrzydlate Co z jesiennym ścigają się wiatrem Autor: Hanna Zdzitowiecka

3 Jak pięknie wygląda jesienny park Ciekawe co możemy w nim znaleźć? Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

4 Jesień jest do chrzanu. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Popatrz, ile tu kasztanów! O, jak kocham babcię! Chodź! Wyrzućmy z worków kapcie.

5 Dąb- król polskich drzew. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

6 Takie zabawki możecie zrobić sami. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

7 Leśna kraina Borówki i grzyby W lesie zbieramy, Zająca i lisa Tam także spotkamy Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

8 BOROWIK Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Znaleźć prawdziwka to jest sztuka. Jaś się pochyla... patrzy...szuka... Pod brzozą znalazł dwa koźlaki, wśród sosen bedłki i maślaki, a ten prawdziwek, nic dobrego, ciągle się bawi w chowanego. Jaś już do domu wracać musi, a wtem spostrzega kapelusik taki prześliczny i brązowy, biały od spodu, jędrny, zdrowy... A to Jasiowi się udało! To jest borowik z nóżką białą! Autor: Stefania Szuchowa

9 Cóż znajdziemy pod drzewami, gdy się dobrze rozejrzymy? Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

10 Idzie sobie jesień słodkie dary niesie Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


Pobierz ppt "Dary z parku i lasu Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google