Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja dobrych praktyk w zakresie programowania w ramach zajęć komputerowych i informatyki Gimnazjum.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja dobrych praktyk w zakresie programowania w ramach zajęć komputerowych i informatyki Gimnazjum."— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja dobrych praktyk w zakresie programowania w ramach zajęć komputerowych i informatyki Gimnazjum

2 Marcin Wojciechowski Nauczyciel Informatyka Technika Matematyka Gimnazjum nr 2 w Goleniowie Innowacja pedagogiczna „Edukacja z komputerem ” ( 2011-2014 ) cele kształcenia: Korzystanie z komputera i jego oprogramowania w celu rozwiązywania problemów z różnych dziedzin za pomocą symulacji i modelowania. osiągnięcia ucznia: Wybieranie, łączenie i celowe stosowanie różnych narzędzia informatycznych do rozwiązywania typowych praktycznych i szkolnych problemów ucznia. Podawanie przykładów algorytmów rozwiązywania problemów praktycznych i szkolnych. Rozwiązywanie umiarkowanie złożone problemy przez zastosowanie poznanych metod algorytmicznych.

3 Jaki języka programowania?

4

5

6 Rywalizujemy

7

8

9

10

11 Więcej zmysłów

12 ROBOROBO

13

14

15 Gramy w gry

16

17

18 Źródła scratch.mit.edu s4a.cat codecombat.com lightbot.com code.org roboroboglobal.com g2.goleniow.edu.pl www.facebook.com/ITteacherPL/


Pobierz ppt "Prezentacja dobrych praktyk w zakresie programowania w ramach zajęć komputerowych i informatyki Gimnazjum."

Podobne prezentacje


Reklamy Google