Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W barwach biało-czerwonych Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czeremsze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W barwach biało-czerwonych Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czeremsze."— Zapis prezentacji:

1 W barwach biało-czerwonych Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czeremsze

2 Na długo przed uroczystością obchodów Święta Flagi i Konstytucji, nasza szkoła rozpoczęła planowanie działań związanych z godnym uczczeniem wyżej wymienionych Świąt. Postanowiliśmy przydzielić każdej klasie specjalne zadania do wykonania. Klasa III miała za zadanie wykonanie kwiatów przestrzennych z bibuły.

3 Uczniowie klasy I wykonywali kotyliony w formie kwiatka w biało-czerwonym kolorze oraz postać orła techniką wyklejanki. Klasa druga i piąta również wykonała kotyliony, tworząc bibułkowe formy w kształcie dwubarwnego koła.

4 Klasa IV wycinała biało-czerwone serduszka, które posłużyły do utworzenia flagi w oknach głównego wejścia do szkoły. Korytarze szkolne zostały oznaczone w bardzo ciekawy sposób akcentami związanymi ze Świętem 2 i 3 Maja.

5 Klasy V i VI z wielkim entuzjazmem podjęły się wykonania flag, które podarowaliśmy przedszkolakom. Uczniowie tych klas przygotowali także oprawę słowno-muzyczną uroczystego apelu.

6 Cały tydzień poprzedzający Święto Konstytucji minął na aktywnym uczestnictwie uczniów jak i nauczycieli w wykonywaniu dekoracji i symboli związanych z obchodami Dnia Flagi i 225 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzień, w którym zorganizowano apel, był bardzo uroczysty, naznaczony odświętnymi strojami, nastrojami jak i wielorakimi biało-czerwonymi elementami.


Pobierz ppt "W barwach biało-czerwonych Zespół Szkolno-Przedszkolny w Czeremsze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google