Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Bogato wyposażone sale do zajęć praktycznej nauki masażu. Każda z sześciu sal wyposażona jest w nowoczesne stoły do masażu, koziołki do masażu karku, wałki,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Bogato wyposażone sale do zajęć praktycznej nauki masażu. Każda z sześciu sal wyposażona jest w nowoczesne stoły do masażu, koziołki do masażu karku, wałki,"— Zapis prezentacji:

1 Bogato wyposażone sale do zajęć praktycznej nauki masażu. Każda z sześciu sal wyposażona jest w nowoczesne stoły do masażu, koziołki do masażu karku, wałki, kliny, zaplecze sanitarne, akcesoria do wykonywania różnych rodzajów masażu.

2 Pracownie są wyposażone zgodnie z podstawą programową w niezbędne akcesoria do masażu przyrządowego

3 Sale do zajęć teoretycznych posiadają bogate wyposażenie multimedialne. Nowoczesne rzutniki, tablice interaktywne i zaplecze meblowe.

4

5 Posiadamy szereg preparatów i modeli wypukłych ułatwiających naukę osobom niewidzącym, ale także każdemu uczniowi.

6

7 Dzięki projektom unijnym wyposażona w najnowocześniejsze preparaty, modele, rzutnik i tablicę interaktywną.

8 Każdy tu u nas znajdzie swoje miejsce… zobacz !

9

10 Pracownia zajęć fizykoterapii. Wyposażona w aquawibroni wannę do masażu podwodnego.

11 Zajęcia wychowania fizycznego prowadzone są na wyposażonej sali gimnastycznej na siłowni oraz raz w tygodniu na basenie zewnętrznym

12 Wyposażona w stanowiska komputerowe dla wszystkich. Jak również specjalnie przygotowane stanowiska dla osób niewidzących z programami udźwiękawiającymi.

13

14


Pobierz ppt "Bogato wyposażone sale do zajęć praktycznej nauki masażu. Każda z sześciu sal wyposażona jest w nowoczesne stoły do masażu, koziołki do masażu karku, wałki,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google