Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa 122 w Łodzi 91-363 Łódź ul. Jesionowa 38 tel./fax (0-42) 658 91 61 strona szkoły: sp122.pl.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa 122 w Łodzi 91-363 Łódź ul. Jesionowa 38 tel./fax (0-42) 658 91 61 strona szkoły: sp122.pl."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa 122 w Łodzi 91-363 Łódź ul. Jesionowa 38 tel./fax (0-42) 658 91 61 e-mail: sekretariatsp122@o2.pl strona szkoły: sp122.pl

2 To w tym pawilonie uczą się dzieci z pierwszego etapu edukacyjnego, czyli klasy I - III. Szkołaskłada się z dwóch Szkoła składa się z dwóch wolnostojących budynków. W pawilonie B pogłębiają i rozwijają swoje umiejętności nasi starsi koledzy z klas IV - VI.

3 Podczas ładnej pogody chętnie tu spędzają czas dzieci przebywające w świetlicy szkolnej oraz wszyscy uczniowie w czasie długich przerw międzylekcyjnych. Usytuowanie szkoły z dala od ruchliwych ulic gwarantuje też bezpieczną drogę dzieci do niej. Szkołę otacza rozległy teren zieleni.

4 W każdym budynku znajduje się pracownia komputerowa. W pawilonie A komputery posiadają oprogramowanie Microsoft, natomiast w pawilonie B - Macintosh. Podczas lekcji często korzystamy z komputerów w salach lekcyjnych. Mamy się czym poszczycić! Język angielski dzieci mogą szlifować w nowoczesnej pracowni multimedialno - językowej.

5 Zapraszamy w godzinach: Zapraszamy w godzinach: 7.00 – 17.00 7.00 – 17.00 Pracownicy szkoły dbają o każde dziecko do momentu odebrania go przez osoby upoważnione. Dziecko nie może opuścić szkoły bez zgody Rodziców. Posiadamy świetlicę szkolną w której można spędzić czas kiedy rodzice są jeszcze w pracy.

6 Mamy dwie biblioteki szkolne w których uczniowie miło spędzają czas podczas przerw oraz stołówkę w której po pracowitym dniu jemy smaczne obiady.

7  na dwóch boiskach  w dużej sali gimnastycznej  w sali ping - pongowej,  w sali do ćwiczeń korekcyjnych  siłowni Dodatkowo oferujemy:  gimnastykę korekcyjną  SKS W pawilonie A znajduje się także sala wyposażona w kino domowe i wysokiej klasy sprzęt audiowizualny. Sprawność fizyczną uczniowie zdobywają : W ramach projektu Ministra Edukacji Narodowej „Radosna szkoła” utworzona została sala zabaw.

8 Wiedzę i umiejętności w szkole zdobywamy na różne sposoby Odwiedzamy wystawy stałe i sezonowe. Uczestniczymy w zajęciach warsztatowych integrując wiedzę z zakresu różnych edukacji. Poznajemy różne regiony Polski - ich historię, kulturę, tradycje podczas licznych wycieczek.

9 Każdy może wybrać to, co jest mu najbliższe, a tym samym pogłębić wiedzę z zakresu nauk humanistycznych, matematycznych, przyrodniczych, artystycznych oraz rozwijać sprawności fizyczną na zajęciach sportowych. Rozwijamy też swoje zainteresowania uczestnicząc w zajęciach różnych kół Oto oferta kół zainteresowań w naszej szkole:  koło plastyczne  koło informatyczne  koło muzyczne  kolo instrumentalne  koło wokalne  Zespół „Wiolinek”  koło teatralne  koło literackie  koło dziennikarskie  kolo Młodych Humanistów  koło historyczne  koło przyrodnicze  koło matematyczne  Koło Młodych Użytkowników Dróg

10 Realizujemy projekty: „Badanie podłużne szkolnych uwarunkowań efektywności kształcenia „ „Miasto bez elektrośmieci” i „Od grosika do złotówki” „Bajkowa Europa” i „Bezpieczny Internet” „Przyjaciele Zippiego” i „W ramach MPPA” Redagujemy gazetkę szkolną „Sprawki ze szkolnej ławki” w ramach projektu Junior Media we współpracy z Dziennikiem Łódzkim

11 oraz innowacje pedagogiczne: „Informatyka, jakie to proste” „Z Łodzi do Europy -0 wędrówki, podróże, marzenia” „Mój przyjaciel komputer” „Podróże małe i duże” „Bliżej Europy” „W zdrowym ciele zdrowy duch” „Gdyby Jan Długosz miał komputer” „Z ekologią za pan brat” Posiadamy certyfikaty: „Szkoła Zarządzająca Wiedzą” „Szkoła bez przemocy” Najaktywniejsza szkoła w Polsce w projekcie „Otwarta firma”

12 Szkoła nasza jest wzorowa mnóstwo wiedzy zdobędziecie nauczycie się jak radzić sobie w świecie. Zapraszamy do uczniowskiej reklamy W naszej szkole rozwijają się talenty. Kto tu wejdzie czuje się jak wniebowzięty. Nasza szkoła jest wspaniała, do nauki doskonała.


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa 122 w Łodzi 91-363 Łódź ul. Jesionowa 38 tel./fax (0-42) 658 91 61 strona szkoły: sp122.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google