Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klasa biologiczno-medyczna XIV Liceum Ogólnokształcące W Gdyni im. Mikołaja Kopernika.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klasa biologiczno-medyczna XIV Liceum Ogólnokształcące W Gdyni im. Mikołaja Kopernika."— Zapis prezentacji:

1 Klasa biologiczno-medyczna XIV Liceum Ogólnokształcące W Gdyni im. Mikołaja Kopernika

2 Od drugiej klasy realizowany jest program z rozszerzoną biologią lub chemią, drugim przedmiotem (fizyka, matematyka, geografia,..) i jednym dodatkowym do wyboru (edukacja bałtycka, mikrobiologia lekarska).

3 Uczniom klasy o tym profilu szkoła zapewnia zajęcia laboratoryjne, pracę w grupach z wykorzystaniem mikroskopów świetlnych, grafoskopu, tablicy interaktywnej i laptopa z rzutnikiem multimedialnym.

4 Klasa o tym profilu bierze udział w warsztatach ekologicznych "Błękitnej Szkoły" we Władysławowie, prowadzonych przez pracowników Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i Uniwersytetu Gdańskiego, na zajęciach dydaktycznych w Stacji Morskiej w Helu.

5 Klasa o tym profilu ma również możliwość: - uczestniczenia w projektach szkolnych i zajęciach terenowych - wymiany z uczniami innych krajów - brania udziału w konkursach i olimpiadach - Zawodach Olimpiady Biologicznej i Chemicznej - Zawodach Olimpiady Ekologicznej- Turniejach, - konkursach biologicznych i ekologicznych organizowanych w naszym rejonie

6 Warsztaty „Ujście Wisły”

7 Wykłady „Krwawy Piątek”

8 Wykłady „Dni Mózgu”

9

10 Prezentacje przygotowała Bogumiła Chojnicka i Agnieszka Krawczuk z klasy 1F


Pobierz ppt "Klasa biologiczno-medyczna XIV Liceum Ogólnokształcące W Gdyni im. Mikołaja Kopernika."

Podobne prezentacje


Reklamy Google