Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczniowie przebywający na praktyce w Hiszpanii przesyłają gorące pozdrowienia dla dyrekcji, nauczycieli oraz koleżanek i kolegów z Zespołu Szkół Nr 1 W.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczniowie przebywający na praktyce w Hiszpanii przesyłają gorące pozdrowienia dla dyrekcji, nauczycieli oraz koleżanek i kolegów z Zespołu Szkół Nr 1 W."— Zapis prezentacji:

1 Uczniowie przebywający na praktyce w Hiszpanii przesyłają gorące pozdrowienia dla dyrekcji, nauczycieli oraz koleżanek i kolegów z Zespołu Szkół Nr 1 W sobotę spędziliśmy praktycznie cały dzień w podróży. Dla niektórych był to pierwszy lot samolotem. Z lotniska w Alicante odebrał nas autobus. Podczas przejazdu mieliśmy okazję zapoznać się z tutejszym krajobrazem. W niedzielę wybraliśmy się na wycieczkę po Walencji, dzięki której mogliśmy zapoznać się z urokami miasta. Korzystając z pięknej pogody odwiedziliśmy również tutejszą plażę, a już jutro czeka nas pierwszy dzień w pracy. Pozdrowienia od uczestników projektu Erasmus+ PS. Jest super zachęcamy wszystkich do nauki i uczestnictwa w tego typu szkoleniach, jednocześnie przedstawiamy kilka zdjęć

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25


Pobierz ppt "Uczniowie przebywający na praktyce w Hiszpanii przesyłają gorące pozdrowienia dla dyrekcji, nauczycieli oraz koleżanek i kolegów z Zespołu Szkół Nr 1 W."

Podobne prezentacje


Reklamy Google