Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy realizowali w bieżącym roku szkolnym 2014\15 projekt ekologiczny dotyczący problemu zużytych baterii – ich wpływu.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy realizowali w bieżącym roku szkolnym 2014\15 projekt ekologiczny dotyczący problemu zużytych baterii – ich wpływu."— Zapis prezentacji:

1 Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy realizowali w bieżącym roku szkolnym 2014\15 projekt ekologiczny dotyczący problemu zużytych baterii – ich wpływu na zdrowie człowieka, stan środowiska oraz utylizacji.Ta prezentacja przedstawia działania zrealizowane w ramach projektu przez społeczność szkolną.

2 Uczniowie i nauczyciele klas IV-VI uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielką Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy w Brzeźnicy. Omówione zostały zagadnienia segregacji, utylizacji odpadów,a w szczególności odpadów szkodliwych jakimi są m.in. baterie.

3 Społeczność naszej szkoły wzięła udział w happeningu. Kolorowy korowód z licznymi transparentami zawierającymi ekologiczne hasła wyglądał niezwykle. Impreza zakończyła się na placu rynkowym, gdzie poszczególne klasy ( od I do VI) zaprezentowały swe stroje oraz hasła – rady na bateryjne odpady.

4

5

6

7

8

9 ‚,Rusz globusem „- szkolny konkurs na hasło propagujące zbieranie zużytych baterii.

10

11

12

13 W celu rozpropagowania akcji,,Czy baterie są jak bakterie?” przy wejściu głównym do budynku szkolnego stanęła pro- ekologiczna dekoracja wykonana przez uczniów.

14


Pobierz ppt "Uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzeźnicy realizowali w bieżącym roku szkolnym 2014\15 projekt ekologiczny dotyczący problemu zużytych baterii – ich wpływu."

Podobne prezentacje


Reklamy Google