Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PRACTICAL ELECTRONIC NOWY WYMIAR ELEKTRONIKI. Jesteśmy młodym zespołem ludzi o bardzo kreatywnych i wysoce innowacyjnych pomysłach. Zajmujemy się projektowaniem,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PRACTICAL ELECTRONIC NOWY WYMIAR ELEKTRONIKI. Jesteśmy młodym zespołem ludzi o bardzo kreatywnych i wysoce innowacyjnych pomysłach. Zajmujemy się projektowaniem,"— Zapis prezentacji:

1 PRACTICAL ELECTRONIC NOWY WYMIAR ELEKTRONIKI

2 Jesteśmy młodym zespołem ludzi o bardzo kreatywnych i wysoce innowacyjnych pomysłach. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i sprzedażą gadżetów elektronicznych. Mimo naszej oferty w której, przedstawiamy wiele oryginalnych urządzeń, zapraszamy do składania zamówień i projektów na inne urządzenia elektroniczne. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i realizacje. Zapraszamy do współpracy.

3 PRODUKTY 1. LED BottleDeck- to wspaniała podstawka która sprawi że domowa impreza będzie wystrzałowa. 2. Długopis RGB- jedna z bardzo przydatnych pomocy podczas testów i sprawdzianów z odpowiedziami zamkniętymi. 3. Fridge Deck- podstawka pod butelki szklanki z napojami, ochładza umożliwiając zachowanie niskiej temperatury napoju na stole. 4. Flowers Deck- podświetlany diodami RGB innowacyjny wazon na kwiaty cięte. 5. Tree Deck- piękne drzewko którego gałęzie wykonane są z giętej miedzi, wzbogacone odpowiednio dobranym kolorem i nutką elektroniki w postaci diod RGB.

4 LED BottleDeck LED BottleDeck- to niezwykła podstawka która sprawi, że zwykłe przedmioty zamienią się w coś niezwykłego. Oferujemy dwa główne typy podstawek: -Wood- podstawka wykonana z drewna, zaimpregnowana lakierem z dodatkiem oryginalnych wzorów wypalonych w drewnie. -Plastic- podstawka której obudowa wykonana z plastiku. Wedle życzenia klienta dobieramy okleinę, poniżej prezentujemy kilka wybranych. Istnieje możliwość zamówienia własnej kompozycji. Głównym przeznaczeniem podstawki jest efekt świetlny mogący być wykorzystany dla dowolnych przedmiotów wykonanych ze szkła, plexi itp. Silne diody RGB oświetlają przedmioty poprzez rozchodzenie się światła w danym ośrodku. Szklanki z napojami, ozdoby, butelki z napojami, jedynym ograniczeniem wykorzystania podstawki jest nasza wyobraźnia.

5 Długopis RGB Długopis RGB- pewnie wielu z was zastanawia się po co wam taki długopis, nic bardziej mylnego. Długopis został stworzony nie tylko do uzyskiwania ciekawych efektów świetlnych ale także do tajemniczej funkcji- pomocy naukowej. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości wyjaśnię jak można użyć naszego długopisu. Wewnątrz nasadki znajdują się trzy przyciski odpowiadające załączeniu poszczególnych kolorów. Dzięki dobraniu odpowiedniego długopisu, minimalizacji układu światło emitowane przez diodę rozchodzi się wewnątrz długopisu w niezauważalny sposób dla osób nie wtajemniczonych. Sprawdziany w formie testu, zaszyfrowane wiadomości to nic trudnego przy użyciu długopisu RGB. Zaszyfruj odpowiedzi A, B, C i przekazuj je za pomocą kolorów.

6 FridgeDeck FridgeDeck- termos to już przeżytek. Już teraz wypróbuj innowacyjnej podkładki która podgrzeje lub ochłodzi twój napój. Siedzisz przy biurku, odrabiasz lekcje grasz w gry, czas mija a gorąca herbata stygnie. Dzięki FridgeDeck będziesz mógł o tym zapomnieć. Gdy w upalne lato będziesz robił to samo lecz z zimnym sokiem, nie zwlekaj umieść go na podstawce i nie pozwól by słońce go ogrzało.

7 FlowersDeck FlowersDeck- Zwykły wazon może zachwycić Cię ciekawym kolorem, nietypowym kształtem. Czy widziałeś kiedyś świecący wazon? Jeśli nie już teraz wypróbuj FlowersDeck. Kilka programów; płynne przejścia kolorów, nastrojowe połączenia barw to wszystko w jednym. Postaw swój wazon na podstawce, uruchom twój ulubiony program i ciesz się wspaniałymi efektami jakimi dostarczy Tobie nasz produkt.

8 TreeDeck Tree Deck - Magiczne drzewko w twoim domu? Tak, to jest możliwe. Niezwykle oryginalne połączenie drewna i metalu. Efektowna podstawa wykonana z drewna pokrytego lakierem, gałązki gięte z drutu miedzianego to właśnie TreeDeck. Diody RGB umieszczone w podstawie dodają nutkę elegancji. W naszej ofercie znajdziesz drzewka różnych wielkości i różnych kolorów.

9 USŁUGI 1) Projektowanie oraz produkcja układów mikroprocesorowych, 2) Projektowanie i produkcja zasilaczy, przetwornic napięcia, wytrawiarek i innych urządzeń niezbędnych pracy każdego elektronika, 3) Projektowanie, produkcja różnorodnych gadżetów elektronicznych, 4) Naprawa drobnego sprzętu elektronicznego, np. zasilacze, żelazka, suszarki i wiele innych.

10 Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony www.p-electronic.pl Już wkrótce sklep allegro i filmy prezentujące działanie urządzeń…


Pobierz ppt "PRACTICAL ELECTRONIC NOWY WYMIAR ELEKTRONIKI. Jesteśmy młodym zespołem ludzi o bardzo kreatywnych i wysoce innowacyjnych pomysłach. Zajmujemy się projektowaniem,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google