Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

1. Wstęp Norbsoft Sp. z o.o. od 2003 roku tworzy oprogramowanie dla urządzeń przenośnych, w szczególności telefonów komórkowych, specjalizując się w aplikacjach.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "1. Wstęp Norbsoft Sp. z o.o. od 2003 roku tworzy oprogramowanie dla urządzeń przenośnych, w szczególności telefonów komórkowych, specjalizując się w aplikacjach."— Zapis prezentacji:

1 1

2 Wstęp Norbsoft Sp. z o.o. od 2003 roku tworzy oprogramowanie dla urządzeń przenośnych, w szczególności telefonów komórkowych, specjalizując się w aplikacjach użytkowych. W swoim portfolio posiadamy ponad 250 aplikacji dostępnych na urządzenia przenośne z J2ME, BlackBerry, iPhone, Windows Mobile oraz Google Android. Nasze produkty są dystrybuowane w Polsce przez wszystkich operatorów komórkowych, a także niezależnych dystrybutorów. Niniejszy dokument jest prezentacją oferty Norbsoft Sp. z o.o.

3 Zakres oferowanych usług Norbsoft Sp. z o.o. w ramach świadczenia usług oferuje: - produkcję aplikacji na zamówienie (java, iPhone, BlackBerry, Windows, Android) - profesjonalne testy, monitoring i certyfikacja usług mobilnych w ramach Norbsoft Testing Lab – www.ntlab.pl - agregację i dostarczanie mobilnych aplikacji (ponad 250 produktów) - doradztwo w zakresie mobilnych usług dodanych - projektowanie aplikacji i serwisów webowych na telefony komórkowe

4 Partnerzy i Klienci Norbsoft Sp. z o.o.

5 Wspierane technologie Web Runtime (WRT)

6 Portfolio pomysłów z przykładami produkcji Norbsoft

7 Aplikacje na smartphone Produkty dostępne na urządzenia z ekranami dotykowymi, akcelerometrami, GPS itd.

8 Aplikacje na smartphone Produkty dostępne na urządzenia z ekranami dotykowymi, akcelerometrami, GPS itd.

9 Aplikacje typu mobiPress Produkty prezentujące treści tekstowe oraz zdjęcia i obrazki z możliwością automatycznej lub ręcznej aktualizacji z serwera danych (xml, RSS)

10 Aplikacje typu mobiPress - sportowe Produkty prezentujące treści tekstowe oraz zdjęcia i obrazki z możliwością automatycznej lub ręcznej aktualizacji z serwera danych (xml, RSS)

11 Aplikacje rozrywkowe Produkty prezentujące treści tekstowe, mini gry, mapki, zdjęcia i obrazki

12 Aplikacje edukacyjne Produkt Pierwsza Pomoc zawiera animacje graficzne oraz dźwięki ułatwiające naukę udzielania pierwszej pomocy.

13 Aplikacje bankowe Produkty przeznaczone dla banków i instytucji finansowych

14 Katalogi produktów Aplikacje prezentujące produkty klienta

15 Aplikacje typu Albumy ze zdjęciami Produkty prezentujące zdjęcia w formie eleganckich albumów w telefonach

16 Aplikacje do brandowania dla klienta - przykłady Latarka Odstraszacz komarów Wyświetlacz LED Poradnik podrywacza mKalendarz 2010 Narzędziownik Alkomat Gadający zegar Sennik Taryfikator mandatów

17 Branding aplikacji Przykład obrandowania istniejącej aplikacji dla klienta – Taryfikator mandatów

18 Portfolio pomysłów z przykładami produkcji studia nGames

19 Gry java do brandowania dla klienta - przykłady

20

21 Gry na iPhone Produkcja gier przeznaczonych na iPhone

22 platforma do emisji reklam w grach i aplikacjach

23 NeoMobile platforma do emisji reklam w grach i aplikacjach nGames jest producentem innowacyjnej platformy oraz adservera do emisji reklam w grach i aplikacjach java przeznaczonych na telefony komórkowe.

24 Platforma NeoMobile pozwala użytkownikom pobierać gry i aplikacje z reklamami za darmo lub w obniżonej cenie, ponieważ to reklamodawcy płacą za odsłony reklam i utrzymują w ten sposób gry i aplikacje. NeoMobile - dystrybucja Gry sponsorowane w cenie obniżonej o 50% w ofercie Plus

25 NeoMobile - Partnerzy

26 Dziękujemy Dane kontaktowe Tomasz Witt 511 000 666 tomasz.witt@norbsoft.com Norbsoft Sp. z o.o. ul. Szczęśliwicka 23a/4 02-353 Warszawa Tel. +48 22 631 18 82 E-mail: biuro@norbsoft.com WWW: http://www.norbsoft.pl, www.ngames.pl


Pobierz ppt "1. Wstęp Norbsoft Sp. z o.o. od 2003 roku tworzy oprogramowanie dla urządzeń przenośnych, w szczególności telefonów komórkowych, specjalizując się w aplikacjach."

Podobne prezentacje


Reklamy Google