Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Itezone.pl Sp. z o.o. email: redakcja@itezone.pl nr tel: 71 715 28 00.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Itezone.pl Sp. z o.o. email: redakcja@itezone.pl nr tel: 71 715 28 00."— Zapis prezentacji:

1 Itezone.pl Sp. z o.o. nr tel:

2 Czym jest itezone.pl? www.itezone.pl
Itezone.pl to młody, dynamicznie rozwijający się portal, który nawiąże współpracę z autorami tekstów i dziennikarzami. Jeśli czujesz w sobie żyłkę dziennikarską i masz ciekawe pomysły na artykuły, uwielbiasz pisać, jesteś dobrym obserwatorem trendów społecznych oraz chcesz się sprawdzić, to jest to propozycja dla Ciebie! Jesteśmy otwarci na świeże pomysły i nowe talenty. Itezone.pl to serwis informacyjny prowadzony przez grupę pełnych pasji i zaangażowania młodych ludzi. Tworzymy portal dla geeków, pasjonatów nowoczesnych technologii oraz wszystkich poszukujących ciekawostek ze świata technologii, trendów internetowych, nauki i rozrywki. Publikujemy teksty poważne i z przymrużeniem oka. Nazwa ITEZONE odzwierciedla nasz cel – publikowanie tekstów Informacyjnych, dostarczających wiedzę z zakresu Technologii i Emocji. Portal został podzielony na 6 działów. W Wiadomościach znajdują się najświeższe informacje z wielkiego świata technologii. W Nauce publikujemy teksty informujące o nowych odkryciach naukowych. Rozrywka jest działem w którym publikujemy informacje o nowych grach oraz ciekawe, zabawne i niebanalne teksty nieraz okraszone absurdalnymi zdjęciami i filmami. Facet-kobieta jest działem dla niej i dla niego. To tu znajdziesz informacje o gadżetach mogących zainteresować Geeków obu płci. Jak to działa jest działem informującym o nowych urządzeniach, ich specyfikacji, dacie wydania itp. W Warto zobaczyć dowiesz się o różnych wydarzeniach, imprezach, koncertach i festiwalach, które szczególnie polecamy.

3 Popularność serwisu www.itezone.pl
Działamy od stycznia bieżącego roku. Co miesiąc podwajamy wiernych fanów naszego portalu. Powyższy wykres przedstawia, jak zwiększała się liczba odwiedzin od czerwca do sierpnia.

4 Popularność serwisu Statystyki dotyczące sierpnia.

5 Popularność serwisu www.itezone.pl
Odwiedziny użytkowników. Jak widać na powyższym wykresie w sierpniu nasi użytkownicy wielokrotnie korzystali z serwisu.

6 Popularność serwisu Mapa odwiedzin.

7 Najnowszy projekt www.itezone.pl
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom naszych użytkowników, stworzyliśmy strefę multimedialną. To rozrywka w najlepszym wydaniu oraz usługi, takie jak poczta, telefonia IP (VoIP) czy wirtualny dysk.

8 Zapraszamy do współpracy
Itezone.pl Sp. z o.o. Tęczowa 70/1C, Wrocław Tel.: Prezes Zarządu Bartłomiej Woźniak –


Pobierz ppt "Itezone.pl Sp. z o.o. email: redakcja@itezone.pl nr tel: 71 715 28 00."

Podobne prezentacje


Reklamy Google