Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Instrukcja nadsyłania prac.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Instrukcja nadsyłania prac."— Zapis prezentacji:

1 Instrukcja nadsyłania prac.
Konkurs Literacki na opowiadanie związane tematycznie z Afryką, inspirowane słowami Grahama Greena: „Afryka to kontynent o kształcie ludzkiego serca” Instrukcja nadsyłania prac.

2 Krok 1 (wysyłka internetowa)
Pracę w wersji elektronicznej należy przesłać na adres: W korespondencji elektronicznej należy podać w temacie maila nazwę „Konkurs na opowiadanie o Afryce”. W treści maila należy umieścić godło uczestnika (okolicznościowy pseudonim).

3 Krok 2 (wysyłka drogą pocztową)
Drukujemy i wypełniamy formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. Formularz należy włożyć do koperty (koperta nr1) opatrzonej godłem (okolicznościowym pseudonimem). Zaklejamy kopertę nr 1. Drukujemy 4 egzemplarze opowiadania i wraz z kopertą nr 1 (koperta z formularzem zgłoszeniowym) wkładamy do koperty nr 2 (również opatrzonej tym samym godłem co koperta nr 1). Tak przygotowaną kopertę przesyłamy na adres organizatora (Fundacja dla Somalii; ul. Filtrowa 71A/3; Warszawa) z dopiskiem na kopercie „Konkurs na opowiadanie o Afryce”

4 Krok 3 (termin nadsyłania prac)
Na pracę czekamy w nieprzekraczalnym terminie do (decyduje data wpłynięcia pracy). Prosimy pamiętać o tym, że prace wysyłane drogą internetową jak i drogą pocztową muszą być opatrzone godłem (okolicznościowym pseudonimem). Jedynie w formularzu zgłoszeniowym (koperta numer 1) ujawniamy swoje dane. Prosimy nie umieszczać na kopertach adresu zwrotnego.

5 Krok 4 Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!!!
W razie pytań prosimy o kontakt mailowy na adres:


Pobierz ppt "Instrukcja nadsyłania prac."

Podobne prezentacje


Reklamy Google