Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W naszej starej, dobrej SP3 organizuje się wiele konkursów wiedzy o tematyce przyrodniczej. Na przykład zorganizowany został konkurs na hasło związane.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W naszej starej, dobrej SP3 organizuje się wiele konkursów wiedzy o tematyce przyrodniczej. Na przykład zorganizowany został konkurs na hasło związane."— Zapis prezentacji:

1

2 W naszej starej, dobrej SP3 organizuje się wiele konkursów wiedzy o tematyce przyrodniczej. Na przykład zorganizowany został konkurs na hasło związane z recyklingiem

3

4 W odbył się także projekt zdrowotny dla klas I-III Rosnę zdrowo. Uczniowie podczas zimy nie zapomnieli o naszych małych przyjaciołach – ptakach! Systematycznie dokarmiali je z pomocą własnoręcznie robionych karmnikach.

5 W niektórych klasach odbywały się spotkania z leśnikiem.

6 Każdego roku obchodzimy Dzień Ziemi. W tym roku też będziemy obchodzić to ważne dla środowiska święto.

7 W obecnym roku szkolnym, zostało zorganizowanych wiele wycieczek przyrodoznawczych. Między innymi wycieczka do Jezior Wysokich na ścieżkę ekologiczną, do Parku Narodowego Ujście Warty oraz do parku krajobrazowego Łuk Mużakowa. Oczywiście odbyły się także wędrówki piesze związane z nauką wykonywania pomiarów wysokości i wieku drzew oraz rozpoznaniem gatunków tych drzew.

8 Cała trójka dziękuje za uwagę!


Pobierz ppt "W naszej starej, dobrej SP3 organizuje się wiele konkursów wiedzy o tematyce przyrodniczej. Na przykład zorganizowany został konkurs na hasło związane."

Podobne prezentacje


Reklamy Google