Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ideą koła fotograficznego jest: rozwijanie zainteresowań wychowanków SOSW w Dorohusku, utrwalanie wydarzeń związanych z życiem placówki, utrwalanie wizerunku.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ideą koła fotograficznego jest: rozwijanie zainteresowań wychowanków SOSW w Dorohusku, utrwalanie wydarzeń związanych z życiem placówki, utrwalanie wizerunku."— Zapis prezentacji:

1

2 Ideą koła fotograficznego jest: rozwijanie zainteresowań wychowanków SOSW w Dorohusku, utrwalanie wydarzeń związanych z życiem placówki, utrwalanie wizerunku Dorohuska i okolic, uwrażliwienie na piękno otaczającego świata.

3

4

5

6 Praca na zajęciach koła fotograficznego polega na: - wykonywaniu zdjęć: krajobrazów, zabytków, obiektów przyrodniczych i kompozycji, - tworzeniu fotorelacji z ważnych wydarzeń szkolnych.

7

8 Członkowie koła fotograficznego uczestniczyli w warsztatach zorganizowanych przez opiekuna koła na terenie otuliny rezerwatu "Roskosz na szlaku Chełmskich Torfowisk Węglanowych". Młodzi fotografowie mieli za zadanie bezkrwawo upolować ciekawe okazy przyrody podczas wiosennej wędrówki z przewodnikiem Chełmskiego Parku Krajobrazowego.

9

10 W projekcie zorganizowanym przez Starostwo Chełmskie pt. Natura ma głos wzięli udział uczestnicy koła fotograficznego. Sprawdzianem ich umiejętności było wykonanie zdjęć podczas warsztatów U nas natura ma głos. Uczniowie z powodzeniem wykonali wszystkie zadania. Dziełem czterodniowych warsztatów był folder, w którym znalazły się także prace naszych uczniów.

11

12

13 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Dorohusku był gospodarzem konkursu międzyszkolnego dla Klas Przysposabiających do Prac Razem możemy więcej. Program turniejowych zmagań był bardzo zróżnicowany. Między innymi należało wykonać zdjęcie cyfrowym aparatem fotograficznym. Powstały wyjątkowe zdjęcia konkursowe na temat Kobieta w obiektywie.

14

15

16

17

18 Młodzi fotografowie odnieśli wielki sukces zdobywając pierwsze miejsce i wyróżnienie w I Ogólnopolskim Konkursie Fotograficzno-Filmowym pod hasłem: "Przyroda u Twoich drzwi". Wernisaż wystawy pokonkursowej wraz z uroczystym wręczeniem nagród laureatom odbył się w galerii "Pociąg do sztuki" na stacji Metra w Warszawie. Organizatorem konkursu była Fundacja Banku Ochrony Środowiska. Jury konkursu, po wnikliwym zapoznaniu się z 239 nadesłanymi pracami, postanowiło przyznać: I miejsce w kategorii szkoły gimnazjalne uczennicy Gimnazjum Specjalnego w Dorohusku za pracę "Pomoc sąsiedzka. Wyróżnienie w kategorii: szkoły ponadgimnazjalne otrzymał nasz uczeń za pracę Nadzieja.

19

20

21

22


Pobierz ppt "Ideą koła fotograficznego jest: rozwijanie zainteresowań wychowanków SOSW w Dorohusku, utrwalanie wydarzeń związanych z życiem placówki, utrwalanie wizerunku."

Podobne prezentacje


Reklamy Google