Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W jaki sposób samorząd uczniowski może wpłynąć na poprawę atmosfery i bezpieczeństwa w naszej szkole? Debata na temat :

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W jaki sposób samorząd uczniowski może wpłynąć na poprawę atmosfery i bezpieczeństwa w naszej szkole? Debata na temat :"— Zapis prezentacji:

1 W jaki sposób samorząd uczniowski może wpłynąć na poprawę atmosfery i bezpieczeństwa w naszej szkole? Debata na temat :

2 Kulturalna dyskusja- a więc jaka? jedna osoba mówi, reszta słucha - nie przekrzykujemy się; słowo moderatora (np. odebranie głosu) jest ostateczne; mówimy za siebie, nie przypisujemy innym własnych opinii; krytykujemy wypowiedzi nie osobę; nie mówimy o sprawach osobistych; nie traktujemy krytyki osobiście; szanujemy siebie nawzajem; mówimy krótko i na temat.

3 Dlaczego ten temat ? Ten temat został wybrany z myślą o uczniach naszego gimnazjum. To w naszych rękach jest nasz los. Chcemy wyciągnąć z dzisiejszej debaty realne metody poprawienia klimatu panującego w szkole, a także dowiedzieć się jak My- Uczniowie możemy przeciwdziałać przemocy w naszym otoczeniu.

4 Ankieta W dniu 28 lutego w naszej szkole została przeprowadzona ankieta wśród naszych szkolnych koleżanek i kolegów. W ankiecie wzięło udział 93 uczniów,w tym 48 dziewczyn i 45 chłopców. Przedstawmy zatem wyniki, które pomogły nam wybrać temat i przygotować tę dyskusje.

5 Pytanie nr.1

6 Pytanie nr.2

7 Pytanie nr.3

8 Pytanie nr.4

9 Pytanie nr.5

10 Dyskusja start! - czyli kto pyta nie błądzi !

11 Dziękujemy za uwagę i owocną dyskusje.

12 Podziękowania Szczególne podziękowania należą się -pani. Bogusławie Krych, naszej opiekunce -samorządom klasy IIa i Iib -dyrekcji - Sponsorom- Radzie Rodziców -Naszym rodzicom


Pobierz ppt "W jaki sposób samorząd uczniowski może wpłynąć na poprawę atmosfery i bezpieczeństwa w naszej szkole? Debata na temat :"

Podobne prezentacje


Reklamy Google