Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hornbach. Nasze trzymiesięczne praktyki odbyłyśmy w Niemczech w miejscowości Hornbach w Hotelu Kloster Hornbach. Połowę naszego stażu odbyłyśmy na etage.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hornbach. Nasze trzymiesięczne praktyki odbyłyśmy w Niemczech w miejscowości Hornbach w Hotelu Kloster Hornbach. Połowę naszego stażu odbyłyśmy na etage."— Zapis prezentacji:

1 Hornbach

2 Nasze trzymiesięczne praktyki odbyłyśmy w Niemczech w miejscowości Hornbach w Hotelu Kloster Hornbach. Połowę naszego stażu odbyłyśmy na etage gdzie sprzątałyśmy pokoje, a drugą połowę na serwisie gdzie naszym zadaniem było m.in. serwowanie dań, polerowanie sztućcy i szkła, robienie i serwowanie napojów. Dzięki tej praktyce nauczyłyśmy się samodzielności, nabrałyśmy doświadczenia zawodowego jak i również życiowego.

3 Nasz Hotel

4 Właściciele Hotelu Państwo Loesch

5 Hotel

6

7 Pokoje

8

9 Poznałyśmy tam wiele przesympatycznych ludzi w tym troje Polaków którzy pracowali w hotelu oraz ich rodziny. Zawsze mogłyśmy liczyć na ich pomoc.

10 Sylwia Kucharz Daniel Kamila Steffi Urbanek – nasza opiekunka

11 Sylwia Piotrek Lucke – kierownik sali Marcelina Lisa Kerstin

12 Dolgunt Pani Małgosia

13 Kilka z naszych obowi ą zków w pracy.

14 Nasz wolny czas.

15

16 Dom w którym mieszkałyśmy.

17 Jesteśmy zadowolone z odbytych praktyk i zachęcamy wszystkich do nauki języka niemieckiego który da wam możliwość tego typu wyjazdu.

18 Sylwia Bielecka Kamila Kaszewska Marcelina Gregorczyk Klasa III ET


Pobierz ppt "Hornbach. Nasze trzymiesięczne praktyki odbyłyśmy w Niemczech w miejscowości Hornbach w Hotelu Kloster Hornbach. Połowę naszego stażu odbyłyśmy na etage."

Podobne prezentacje


Reklamy Google