Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Naukowcy z Wielkiej Brytanii opracowali nowy sposób zmiany toru lotu asteroidy, która miałaby uderzyć w Ziemię. Ich technika zakłada jednoczesne uderzenie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Naukowcy z Wielkiej Brytanii opracowali nowy sposób zmiany toru lotu asteroidy, która miałaby uderzyć w Ziemię. Ich technika zakłada jednoczesne uderzenie."— Zapis prezentacji:

1

2

3 Naukowcy z Wielkiej Brytanii opracowali nowy sposób zmiany toru lotu asteroidy, która miałaby uderzyć w Ziemię. Ich technika zakłada jednoczesne uderzenie w powierzchnię ciała niebieskiego roju mikrosatelitów wielkości paznokcia

4 Księżyc już dawno nie był tak blisko i nie świecił tak jasno. Nasi użytkownicy uchwycili w kadrach ten niezwykły moment!

5

6 Od długiego czasu w rosyjskim segmencie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej trwają badania katastrof mających miejsce na Ziemi. Program badawczy o nazwie Uragan wykorzystuje fotografię cyfrową do monitorowania katastrof naturalnych oraz spowodowanych przez działalność człowieka

7 Anna Sokołowska, Natalia Szymczak, Aleksandra Borowiak Klaudia Cieślak


Pobierz ppt "Naukowcy z Wielkiej Brytanii opracowali nowy sposób zmiany toru lotu asteroidy, która miałaby uderzyć w Ziemię. Ich technika zakłada jednoczesne uderzenie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google