Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Prezentacja projektu:

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Prezentacja projektu:"— Zapis prezentacji:

1 Prezentacja projektu:
Budowa i wyposażenie przyszkolnej sali gimnastycznej w Brzuśniku wraz ze stołówką Brzuśnik, 14 sierpnia 2012 r.

2 Opis projektu Projektu Budowa i wyposażenie przyszkolnej sali gimnastycznej w Brzuśniku wraz ze stołówką został dofinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata działanie 8.2 Infrastruktura placówek oświaty. Jest to kolejny obiekt sportowy po niedawno otwartych kompleksach sportowych w Wieprzu i Radziechowach.

3 Opis projektu Przedmiotem projektu o wartości ,49 zł (kwota dofinansowania ,01 zł) była budowa obiektu o powierzchni 964 m2 w którym oprócz sali sportowej z zapleczem sanitarnym powstały również stołówka i zaplecze społeczno-edukacyjne, a także przewiązka łącząca budynek szkoły z salą sportową. Na potrzeby funkcjonowania nowo powstałej sali gimnastycznej oraz zmodernizowanej stołówki przewidziano także zakup sprzętu sportowego i wyposażenia gastronomicznego. Z nowego obiektu korzystać będą przede wszystkim dzieci i młodzież, które znajdą tu doskonałe warunki do zajęć lekcyjnych wychowania fizycznego. Po godzinach lekcyjnych obiekt będzie również udostępniany na różne formy aktywności sportowo-rekreacyjnej.

4 Chronologia projektu Kwiecień - czerwiec 2008 r. – Przygotowanie i złożenie wniosku o dofinansowanie projektu w ramach RPO Województwa Śląskiego 13 marca 2009 r. – ogłoszenie listy projektów wybranych do dofinansowania. Wśród 234 wniosków projekt znalazł się na miejscu lecz ze względu na brak środków przesunięty został na 3 miejsce listy rezerwowej; 1 marca 2010 r. – w związku z pojawieniem się wolnych środków finansowych projekt zostaje wybrany do dofinansowania;

5 Chronologia projektu październik 2010 r. – podpisanie umowy o dofinansowanie projektu; 25 październik 2010 r. – ogłoszenie przetargu na wykonanie inwestycji; 23 grudzień 2010 r. – podpisanie umowy na wykonanie inwestycji z firmą Zakład Remontowo-Budowlany „WIELOBRANŻOWY” Sławomir Grzesik 2 lipca 2012 r. – zakończenie praca budowlanych; 14 sierpień 2012 r. – uroczyste otwarcie sali gimnastycznej.

6 Zakład Remontowo-Budowlany „WIELOBRANŻOWY” Sławomir Grzesik
Wykonawca inwestycji Zakład Remontowo-Budowlany „WIELOBRANŻOWY” Sławomir Grzesik Andrychów ul. Wolfa 4

7 mgr inż. Bogdan Krawczyk
Inspektor nadzoru mgr inż. Bogdan Krawczyk

8 Etapy budowy Stan zerowy i rozbiórka

9 Etapy budowy Stan surowy

10 Etapy budowy Roboty wykończeniowe wewnętrzne

11 Etapy budowy Roboty zewnętrzne

12 Etapy budowy Zakup urządzeń i wyposażenia

13 Działania promocyjne Tablice i plakietki informacyjne

14 Działania promocyjne Folder informacyjny i artykuły w prasie oraz organizacja otwarcia sali gimnastycznej

15 Dziękujemy za uwagę Publikacja przygotowana w ramach działań promocyjnych projektu Budowa i wyposażenie przyszkolnej sali gimnastycznej w Brzuśniku wraz ze stołówką współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata Produkcja: Agencja Artystyczna JADWIGA we współpracy z Urzędem Gminy Radziechowy-Wieprz oraz Szkołą Podstawową im. Ks. Jana Twardowskiego w Brzuśniku Sierpień ’2012


Pobierz ppt "Prezentacja projektu:"

Podobne prezentacje


Reklamy Google