Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

25 Dni 870 Kilometrów - ilość wrażeń 10 - tki poznanych ludzi Przedsięwzięcie, wydawałoby się, nie do zrealizowania w przyjętych przeze mnie założeniach,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "25 Dni 870 Kilometrów - ilość wrażeń 10 - tki poznanych ludzi Przedsięwzięcie, wydawałoby się, nie do zrealizowania w przyjętych przeze mnie założeniach,"— Zapis prezentacji:

1 25 Dni 870 Kilometrów - ilość wrażeń 10 - tki poznanych ludzi Przedsięwzięcie, wydawałoby się, nie do zrealizowania w przyjętych przeze mnie założeniach, udało się nam wspólnie zrealizować i osiągnąć na dodatek niewielki sukces. START META Motywy

2 Wróciłem z tej Wiślanej eskapady odmieniony Przedsięwzięcie, wydawałoby się nie do zrealizowania w przyjętych przeze mnie założeniach udało się nam wspólnie zrealizować i osiągnąć na dodatek niewielki sukces

3 Za pomoc w przygotowaniu i realizacji tego "szalonego pomysłu jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję. Dla pięknych PańDla przystojnych Panów

4 Czy jest ktoś wśród was ktoś, kto w głębi ducha nie wierzy w krasnoludki? Wioska Skrzatów w zatoce Omułków Jadalnych Pytałem i pytam o to każde nowo poznane dziecko. Dlaczego pytam Was. Dla mnie jest to test wyobraźni i wiary w marzenia.

5 Trudno jest słowami przekazać to co czułem i czuję Komunikacja między ludźmi to trudna sprawa. Postanowiłem przekazać to wszystko za pomocą fotografii. Przywiozłem ich z tej wyprawy kilka tysięcy. Nie są doskonałe, obrazują jednak koloryt i klimat całego przedsięwzięcia.

6 Nawet boska istota zamknięta w złotej klatce nie wydaje się być szczęśliwą Wiślany bożek w sieci trzciny i wikliny My natomiast za wszelką cenę usiłujemy się w takiej klatce zamknąć.

7 Miałem Wam przekazać moje osobiste refleksje dotyczące realizacji Anbierady2012 Rzeka po horyzont Cele i założenia całego przedsięwzięcia zostały w całości zrealizowane. Jestem zaskoczony i prawdę mówiąc trochę przerażony efektami spływu. Ciągle podejmuję próby uporządkowania, "uczesania przyczyn i skutków mojego pomysłu.

8 Plany na przyszłość ?! Wisła raz jeszcze? Wybrzeże Bałtyku? A może Szwecja ?

9 Każdy z nas powinien w sobie stworzyć i pielęgnować "Piotrusia Pana Bożek wiślanej lachy

10 Gdy byłem małym chłopcem pragnąłem latać Tak wolny i swobodny jak ja Jeżeli w dzieciństwie, ktoś z was nie połamał największego w domu parasola, skacząc z najwyższego dostępnego miejsca w mieszkaniu, to niech zrobi to teraz. Usiadłem w szybowcu i zacząłem latać, kiedy tylko ukończyłem szesnaście lat, bo wcześniej było to niemożliwe.

11 Kiedy zetknąłem się z żaglami, marzyłem o samotnym rejsie dookoła świata. Ja, Jerzowiec, woda, wiatr i słońce Urzeczywistniłem marzenie realizując ten spływ. Dzisiaj samotny rejs dookoła świata to dziecinna zabawa - dajcie mi odpowiedni jacht, dajcie mi odpowiednie wyposażenie i zaopatrzenie, a ja jestem gotów to zadanie wykonać i nie tylko to. Spróbujcie jednak wykonać to zadanie eliminując z założenia słowo dajcie!!

12 Obudźcie swojego Piotrusia Pana, próbujcie realizować swoje marzenia Ja i moja Łódka – Nasz srebrny ślad Niech każdy z was zostawi za sobą srebrny ślad. Zatrzymajcie sie czasem w biegu codziennych zajęć, zastanówcie się, czy chcecie mieć, czy być. Nie wszyscy bogaci w dobra materialne są szczęśliwymi ludźmi i nie wszyscy biedacy są nieszczęśliwi. Na szczęście to tak nie działa.

13 Człowiek jest wart tyle ile może dać innym Niebo i woda Uff!! i to by było na tyle w tym temacie. Wyszło jak niedzielne kazanie księdza proboszcza. Na koniec powinno być - a teraz jedzcie i pijcie.


Pobierz ppt "25 Dni 870 Kilometrów - ilość wrażeń 10 - tki poznanych ludzi Przedsięwzięcie, wydawałoby się, nie do zrealizowania w przyjętych przeze mnie założeniach,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google