Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Obiekt w centrum Jeleniej Góry, znajduję się w dawnym budynku Głównego Dworca PKP W lokalu mieści się: Restauracja, Dom weselny, Klub muzyczny, Pokoje.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Obiekt w centrum Jeleniej Góry, znajduję się w dawnym budynku Głównego Dworca PKP W lokalu mieści się: Restauracja, Dom weselny, Klub muzyczny, Pokoje."— Zapis prezentacji:

1

2 Obiekt w centrum Jeleniej Góry, znajduję się w dawnym budynku Głównego Dworca PKP W lokalu mieści się: Restauracja, Dom weselny, Klub muzyczny, Pokoje gościnne, Powierzchnia lokalu 1600m² Długoletnia dzierżawa od PKP, Niski czynsz,

3 Śniadania, obiady, kolacje, Bankiety, Wesela, Imprezy okolicznościowe, Pokazy mody,

4 Imprezy kulturalne, Konferencje (rzutnik, nagłośnienie, oświetlenie), Koncerty, Noclegi (pokoje z łazienkami-33miejsca noclegowe)

5 Lokal działa prężnie od marca 2010roku, zdobył wielu zadowolonych klientów. W roku 2010 restauracja otrzymała prestiżową nagrodę: Eurocertyfikat 2010 roku. Przyznaną w kategorii: lokal przyjazny konsumentowi.

6 Bazę noclegową, Zaplecze gastronomiczne, Sale konferencyjną,

7

8

9

10

11

12 Dodatkowo: Elegancki apartament, Pokój dla rodzin z aneksem kuchennym,

13

14 W pełni wyposażona kuchnia, W części piwnicznej magazyny i chłodnia,

15

16

17 Umowy na wesela i imprezy okolicznościowe podpisane do połowy 2012roku, Przed lokalem wydzierżawiony teren z przeznaczeniem na ogródek piwny, Dobra współpraca z dostawcami, przedstawicielami, oraz osobami związanymi z branżą gastronomiczną, Strona internetowa, http://orientexpress.jgora.pl/ Artykuły o lokalu pod hasłem Orient Express www.jelonka.com http://blog.orientexpress.jgora.pl/

18


Pobierz ppt "Obiekt w centrum Jeleniej Góry, znajduję się w dawnym budynku Głównego Dworca PKP W lokalu mieści się: Restauracja, Dom weselny, Klub muzyczny, Pokoje."

Podobne prezentacje


Reklamy Google