Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

B AW SIĘ RAZEM Z NAMI WE W RZEŚNI. Klub Best we Wrześni charakteryzuje się ciepłym i ekskluzywnym wystrojem oraz bezpieczeństwem podczas organizowanych.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "B AW SIĘ RAZEM Z NAMI WE W RZEŚNI. Klub Best we Wrześni charakteryzuje się ciepłym i ekskluzywnym wystrojem oraz bezpieczeństwem podczas organizowanych."— Zapis prezentacji:

1 B AW SIĘ RAZEM Z NAMI WE W RZEŚNI

2 Klub Best we Wrześni charakteryzuje się ciepłym i ekskluzywnym wystrojem oraz bezpieczeństwem podczas organizowanych imprez, które zapewnia system monitoringu jak i licencjonowana ochrona. Lokal posiada duży ogródek z grillbarem, dwa parkiety taneczne, profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie oraz konsolę. Klub Best dysponuje dużą ilością miejsc siedzących, które można rezerwować na każdą imprezę. Dodatkowym atutem jest możliwość rezerwacji jednej z sal na imprezy zamknięte i okolicznościowe.

3 Klub Trójka we Wrześni działa od 1999r. Posiada dwie sale oraz dwa bary. Na mniejszej muzyka typu dance, na większej natomiast nieco ambitniejsze rytmy electro, house, jak również minimal czy dubstep. Od początku działalności w klubie wystąpiło wiele gwiazd różnych stylów, począwszy od hip-hopu na drum n bass skończywszy. Od wielu lat zobaczyć tam można występy typu live gdzie instrumentaliści łączą klasyczne brzmienia saksofonu, bębnów czy gitary z nowoczesnymi produkcjami DJ-skimi. Imprezy odbywają w każdą sobotę od 21.00 do 4.00. W pozostałe dni istnieje możliwość organizacji imprez okoliczościowych.

4 Pub Aqq. Wszystko zaczęło się we wrześniu 1996 roku, kiedy rozpoczęty został remont pomieszczeń XIX- wiecznego browaru. Po ośmiu miesiącach, w maju 1997 r. wystartowali i tak grają do dzisiaj. Rock'n'roll'owy klimat pubu tworzą przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy tu przychodzą, muzycy, którzy tam grają, no i oczywiście wesoła obsługa. Do Waszej dyspozycji jest 6 sal na kilku poziomach, w tym sala zwana Quchnią, ktorą można wynająć na imprezy okolicznościowe. Pub znajdziecie w centrum Wrześni, przy ul. Warszawskiej 27a.

5 Pub 4 Pokoje znajduje się w starym budynku Bursy Gimnazjalnej; posiada 70 miejsc siedzących rozmieszczonych w czterech salach oraz pomieszczenie z bilardem i innymi grami towarzyskimi. Organizowane jest szereg imprez klubowych ze znanymi DJ... oraz koncerty; Turnieje darta, piłkarzyki, pokera i playstation. Lokal poleca 15 gatunków piwa i sporo rodzai alkoholi. Wiosną i latem zapraszają do ogródka piwnego znajdującego się przy lokalu. PUB posiada strefę wolnego internetu (WI-FI). Więcej info na: www.czterypokoje.eu


Pobierz ppt "B AW SIĘ RAZEM Z NAMI WE W RZEŚNI. Klub Best we Wrześni charakteryzuje się ciepłym i ekskluzywnym wystrojem oraz bezpieczeństwem podczas organizowanych."

Podobne prezentacje


Reklamy Google