Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Czyli krótki przewodnik po najczęściej odwiedzanych miejscach spotkań

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Czyli krótki przewodnik po najczęściej odwiedzanych miejscach spotkań"— Zapis prezentacji:

1 Czyli krótki przewodnik po najczęściej odwiedzanych miejscach spotkań

2 WARKA Nowy wrzesiński lokal otwarto 16 grudnia. Wrzesińska Piwiarnia Warka, która znajduje się przy ul. Jana Pawła II 14, tuż obok Biura Ogłoszeń Wiadomości Wrzesińskich, jest niemal setnym polskim lokalem spod tego szyldu. Jest to miejsce, w którym działacze sportowi mogą się czuć jak u siebie, gdyż Piwiarnia ma sportowy charakter.

3 Wszystko zaczęło się do remontu pomieszczeń XIX-wiecznego browaru. Po ośmiu miesiącach, w maju 1997 r. wystartowali...i tak grają do dzisiaj. Rock'n'roll'owy klimat pubu tworzą przede wszystkim wspaniali ludzie, którzy przychodzą, muzycy, którzy grają, no i oczywiście wesoła obsługa. Do dyspozycji jest 6 sal na kilku poziomach, w tym sala zwana Quchnią, ktorą można wynająć na imprezy okolicznościowe.

4 BULVAR 24 Bulvar24 to klimatyczne miejsce w centrum Wrześni, które powstało w lutym 2009r. Do Cafe & Restaurant powinni przyjść wszystkich, którzy pragną rozsmakować się w starannie przygotowywanych potrawach tradycyjnej oraz niekonwencjonalnej kuchni i miłośnicy markowych win z całego świata. Lokal odwiedzać powinni wszyscy, którzy cenią sobie spędzanie wolnego czasu w przyjaznej, relaksacyjnej atmosferze zanurzonej w nastrojowych dźwiękach smooth jazz i przesiąkniętej niepowtarzalnym aromatem świeżo parzonej kawy.

5 Restauracja o klimatycznym i stylowym wnętrzu. W swojej ofercie posiada m.in. piątkowe wieczorki taneczne w lokalu umiejscowionym w samym centrum miasta lub też sale bankietowe do imprez okolicznościowych w malowniczej scenerii parku im. Dzieci Wrzesińskich. W upalne dni restauracja dysponuje również ogródkiem na rynku miasta.

6 Kawiarnia – cukiernia organizująca ciekawe wieczorki. Można tu nie tylko zjeść słodkie pyszności czy zamoczyć usta w ujmujących koktajlach, ale też rozkoszować się wieczorkami z poezją lub jazzem

7 Klub Trójka we Wrześni działa od 1999r. Posiada trzy sale oraz dwa bary. Od początku działalności w klubie wystąpiło wiele gwiazd różnych stylów, począwszy od hip-hopu na drum n bass skończywszy. Od wielu lat zobaczyć można występy typu live gdzie instrumentaliści łączą klasyczne brzmienia saksofonu, bębnów czy gitary z nowoczesnymi produkcjami DJ- skimi. Imprezy w każdą sobotę od 21.00 do 4.00. W pozostałe dni istnieje możliwość organizacji imprez okoliczościowych.

8 Kino Trójka we Wrześni zainaugurowało swoją działalność 4.04.1994r. Kino Trójka oprócz prezentacji krajowych i światowych produkcji filmowych, wpisuje się chętnie w lokalne życie kulturalne, współorganizując i wspierając wiele ciekawych inicjatyw. Od 12 lat jest miejscem Ogólnopolskiego Festiwalu Sztuki Filmowej PROWINCJONALIA.

9 4 POKOJE Pub znajduje się w starym budynku Bursy Gimnazjalnej; posiada 70 miejsc siedzących rozmieszczonych w czterech salach oraz pomieszczenie z bilardem i innymi grami towarzyskimi. Organizowane są liczne imprezy ze znanymi DJ... oraz koncerty; Turnieje darta, piłkarzyki, pokera i playstation. Lokal poleca 15 gatunków piwa i sporo rodzai alkoholi. Wiosną i latem otwarty jest ogródek piwny znajdującego się przy lokalu. PUB posiada strefę wolnego internetu (WI-FI).

10


Pobierz ppt "Czyli krótki przewodnik po najczęściej odwiedzanych miejscach spotkań"

Podobne prezentacje


Reklamy Google