Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kursy i szkolenia bez wychodzenia z domu

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kursy i szkolenia bez wychodzenia z domu"— Zapis prezentacji:

1 Kursy i szkolenia bez wychodzenia z domu
Edyta Chemperek & Kinga Majewska Klasa 6b Na potrzeby T.I.K.-u

2 To takie proste! Czy była kiedyś taka sytuacja, że waszym dziadkom lub rodzicom nie chciało się wychodzić z domu i przez to nie brali udziału w ciekawych kursach doszkalających? Przecież w dzisiejszych czasach to takie proste! Wystarczy nauczyć ich korzystania z internetu, aby później mogli korzystać z internetowych kursów. Kursy najczęściej są bezpłatne, a za niektóre pobierane są drobne opłaty.

3 To strony, z których można korzystać, by pobierać kursy szkoleniowe

4 Różnorodność kursów Kursy w internecie są bardzo różnorodne. Jeśli twój dziadek interesuje się matematyką lub twoja babcia ogrodnictwem, bez problemu mogą uczestniczyć w kursach z tych dziedzin przez internet! W zależności od zainteresowań można pobierać różnorodne kursy bez wychodzenia z domu. Np.: języki obce, matematyka, fizyka, biologia, ogrodnictwo, gotowanie, historia, geografia, chemia, kurs prawa jazdy.

5 Przydatność kursów Rodzą się nowe zainteresowania.
Dokształcanie w danych kierunkach. Satysfakcja ze zdobytych umiejętności. Poznanie nowych, ciekawszych form spędzania wolnego czasu.

6 Warto uczyć dziadków! My jako współczesna młodzież wiele wiemy o komputerach i biegle używamy ich na co dzień. Nasi dziadkowie niekoniecznie biegle się nimi posługują, więc warto, abyśmy ich uczyli korzystania z internetu. Możemy im pomagać znajdować interesujące strony internetowe ze szkoleniami i kursami. Na pewno się nam odwdzięczą. 

7 Podsumowanie Nie trzeba wychodzić z domu, by się czegoś nauczyć.
Jest wiele ciekawych, darmowych stron z kursami internetowymi. Istnieje możliwość podjęcia kursu z wielu dziedzin. Kursy są przydatne w codziennym życiu. Warto uczyć dziadków i osoby starsze, jak korzystać z takich kursów.

8

9 Dziękujemy za uwagę !!! Kinga Majewska & Edyta Chemperek 6b


Pobierz ppt "Kursy i szkolenia bez wychodzenia z domu"

Podobne prezentacje


Reklamy Google