Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

LIST OD BOGA click anywhere on the screen as you proceed.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "LIST OD BOGA click anywhere on the screen as you proceed."— Zapis prezentacji:

1 LIST OD BOGA click anywhere on the screen as you proceed

2 To ja, Bóg. Właśnie dziś pomogę rozwiązać Ci twoje wszystkie problemy.
Dla: Ciebie Data: Dziś To ja, Bóg. Właśnie dziś pomogę rozwiązać Ci twoje wszystkie problemy. Od: Boga Temat: Ty Odniesienie: Życie Pamiętaj, proszę, że Ja od Ciebie pomocy nie oczekuję. DDDFDFDF

3 Jeśli przydarzą Ci się sytuacje, którym nie dasz rady
podołać. Nie próbuj ich samemu rozwiązywać. Włóż je do skrzynki SDRPB (sprawy do rozwiązania przez Boga). Naprawię wszystko, ale wtedy, gdy uznam to za słuszne. Gdy umieścisz już swoje prośby w skrzynce, przestań się o nie martwić. Przypomnij sobie o wszystkich wspaniałych rzeczach, które istnieją w Twoim życiu.

4 Miałeś zły dzień w pracy?
Pomyśl o tych, którzy pracy nie mieli od lat. Rozpaczasz, że minął kolejny szary tydzień w Twoim życiu?  Pomyśl o kobiecie, która pracuje 12 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu, po to, aby wyżywić swe dzieci.  Zepsuł Ci się samochód na jakimś odludziu, wiele kilometrów od stacji naprawczej? Pomyśl o wielu ludziach, którzy z chęcią pokonaliby ten dystans pieszo.  Rozpaczasz, iż wspaniały związek zaczyna się psuć? Pomyśl o tych, którzy nie wiedzą, co to znaczy kochać i być kochanym.

5 Znalazłeś się na marginesie życia, zadając sobie pytanie, jaki jest
cel tego wszystkiego? Bądź wdzięczny. Są ludzie, którzy nie dożyli do takich myśli. Zauważyłaś kolejny siwy włos w lustrze? Pomyśl o pacjentce chorej na raka po chemioterapii, Która chciałaby dotknąć swoich włosów. Może jesteś ofiarą ludzkiej zawziętości, ignorancji, płytkości? Pamiętaj, że może być gorzej. Ty możesz być jednym z krzywdzicieli!


Pobierz ppt "LIST OD BOGA click anywhere on the screen as you proceed."

Podobne prezentacje


Reklamy Google