Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jeśli usuniesz to po przeczytaniu... sprowadzisz na siebie rok nieszczęścia! Ale... jeżeli wyślesz to do (co najmniej) 2 przyjaciół... będziesz mieć 3.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jeśli usuniesz to po przeczytaniu... sprowadzisz na siebie rok nieszczęścia! Ale... jeżeli wyślesz to do (co najmniej) 2 przyjaciół... będziesz mieć 3."— Zapis prezentacji:

1 Jeśli usuniesz to po przeczytaniu... sprowadzisz na siebie rok nieszczęścia! Ale... jeżeli wyślesz to do (co najmniej) 2 przyjaciół... będziesz mieć 3 lata szczęścia !!! *** Ale... jeżeli wyślesz to do (co najmniej) 2 przyjaciół... będziesz mieć 3 lata szczęścia !!! ***

2 Wiedziałeś, że ci, którzy wydają się mieć twarde serce, są naprawdę słabi i bardzo wrażliwi? Wiedziałeś, że ci, którzy spędzają swój czas ochraniając innych, tak naprawdę potrzebują kogoś, kto ochronił by ich?

3 Wiedziałeś, że trzy najbardziej trudne do wypowiedzenia słowa to: Kocham Cię. Kocham Cię. Przepraszam. Przepraszam. Pomóż mi. Pomóż mi.

4 Czy wiedziałeś, że ci, którzy się ubierają na czerwono są bardziej pewni siebie? Wiedziałeś, że ci, którzy ubierają się na żółto są zadowoleni ze swojego wyglądu ?

5 Wiedziałeś, że ci, którzy ubierają się na czarno, chcą być niezauważeni i potrzebują Twojej pomocy i zrozumienia ? Wiedziałeś, że kiedy pomagasz komuś, pomoc powraca do Ciebie w podwojonej sile?

6 Czy wiedziałeś, że łatwiej jest powiedzieć, to co czujesz na piśmie niż mówić prosto w twarz? Wiedziałeś, że ma to większą wartość, kiedy mówisz prosto w oczy? Czy wiedziałeś, że, jeśli prosisz o coś w dobrej wierze, twoje prośby zostają wysłuchane?

7 Jeśli wiedziałbyś, że możesz sprawiać, by Twoje marzenia spełniły się, takie jak zakochiwanie się, stawanie się bogatym, pozostanie zdrowym, jeżeli prosisz o to w wierze. Jeżeli naprawdę wiedziałbyś to, byłbyś zaskoczony tym, co mógłbyś zrobić.

8 Ale nie wierz we wszystko, co Ci mówię, dopóki sam nie sprawdzisz tego na sobie. Jeżeli znasz kogoś, kto potrzebuje czegoś, o czym wspomniałem i wiesz, że możesz pomóc – pomóż a zobaczysz, że powróci podwójnie.

9 Dziś piłka PRZYJAŹNI jest na Twoim korcie, wyślij ją do tych, którzy są naprawdę Twoimi przyjaciółmi (uwzględniając mnie, jeśli nim jestem). Ale nie martw się, jeżeli nikt nie wyśle tego do Ciebie z powrotem, dowiesz się, że potrzebują tej przyjaźni więcej 1 … [… by uznać Cię za przyjaciela – przyp. tłumacza]

10

11 Ok, to jest to, co powinieneś teraz zrobić: Wyślij to do wszystkich Twoich PRZYJACIÓŁ ! Ale powinieneś zrobić to w przeciągu godziny od otwarcia tej wiadomości !

12 A teraz... Pomyśl jedno życzenie!!!!!! Zrób to teraz, To Twoja ostatnia szansa!!

13 Mam nadzieję że pomyślałeś o jakimś życzeniu, a teraz wyślij maila do: 1 osoby ~ Twoje życzenie spełni się w ciągu roku 1 osoby ~ Twoje życzenie spełni się w ciągu roku 3 osób ~ 6 miesięcy 3 osób ~ 6 miesięcy 5 osób ~ 3 miesięcy 5 osób ~ 3 miesięcy 6 osób ~ 1 miesiąca 6 osób ~ 1 miesiąca 7 osób ~ 2 tygodni 7 osób ~ 2 tygodni 8 osób ~ 1 tygodnia 8 osób ~ 1 tygodnia 9 osób ~ 5 dni 9 osób ~ 5 dni 10 osób ~ 3 dni 10 osób ~ 3 dni 12 osób ~ 2 dni 12 osób ~ 2 dni 15 osób ~ 1 dnia 15 osób ~ 1 dnia 20 osób ~ 3 godzin 20 osób ~ 3 godzin

14 ***Jeśli usuniesz to po przeczytaniu... sprowadzisz na siebie rok nieszczęścia! Ale... jeżeli wyślesz to do (co najmniej) 2 przyjaciół... będziesz mieć 3 lata szczęścia !!! ***


Pobierz ppt "Jeśli usuniesz to po przeczytaniu... sprowadzisz na siebie rok nieszczęścia! Ale... jeżeli wyślesz to do (co najmniej) 2 przyjaciół... będziesz mieć 3."

Podobne prezentacje


Reklamy Google