Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dalai Lama Test na osobowość

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dalai Lama Test na osobowość"— Zapis prezentacji:

1 Dalai Lama Test na osobowość

2 Bardzo pouczający!!! To tylko cztery krótkie pytania do Ciebie, jednak odpowiedzi będą zaskakujące. Nie okłamuj samego siebie, tylko dlatego, bo ciekaw jesteś odpowiedzi. Kliknij myszą….

3 Twoja pamięć i uczucia są niczym spadochron, który przydaje się tylko wtedy, kiedy jest otwarty.   Ten test sprawi Ci wiele przyjemności tylko wtedy, gdy zastosujesz się dokładnie do zaleceń   Nie oszukuj!!! Kliknij myszą….

4 Zanim zaczniesz, pomyśl sobie jakieś życzenie!!!
Schreibe Deinen Wunsch auf einen Zettel und klicke mit der linken Maustaste weiter...

5 Odpowiadaj na pytania po kolei.
Uwaga!!! Odpowiadaj na pytania po kolei. To tylko cztery pytania. Jeśli poznasz przedwcześnie treść testu, Twoje odpowiedzi nie będą szczere!!! Nie zaglądaj dalej nie udzieliwszy odpowiedzi na pytania!!! Kliknij myszą….

6 Weź ołówek i kartkę papieru i zapisuj odpowiedzi.
Będą Ci one potrzebne na koniec testu. Jest to test na składający się ze szczerych pytań i odpowiedzi. Zdradzi Ci on wiele na temat Twojego prawdziwego JA. Odpowiadaj na pytania w zgodzie ze swoimi uczuciami!!! Kliknij myszą….

7 Zapisz odpowiedź na kartce i kliknij myszą !!!
Pytanie 1 Ułóż nazwy pięciu następujących zwierząt w wymyślonej przez siebie kolejności, takiej, jaka Ci się spodoba!!! krowa tygrys owca koń świnia Zapisz odpowiedź na kartce i kliknij myszą !!!

8 Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!!
Pytanie 2 2.) Dopisz do każdego z następujących wyrazów słowo, które przyjdzie Ci jako pierwsze do głowy : (wpisuj proszę przymiotniki np. koń = szybki !!!) a.) pies b.) kot c.) szczur d.) kawa e.) morze Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!!

9 Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!!
Pytanie 3 3.) Pomyśl o ludziach, którzy Cię znają i porównaj ich z następującymi kolorami: (wpisz każdą osobę tylko raz) a.) żółty b.) pomarańczowy c.) czerwony d.) biały e.) zielony Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!!

10 Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!!
Pytanie 4 4.) Na koniec zapisz jeszcze proszę Twoją ulubioną liczbę i ulubiony dzień tygodnia. Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!!

11 Gotowy??? Czy jesteś całkiem pewien, że Twoje odpowiedzi były szczere, a uczucia prawdziwe?!!!!

12 Twoja ostatnia szansa.... Jeśli chciałbyś przemyśleć Twoje odpowiedzi jeszcze raz, przyciśnij “Esc“ i rozpocznij prezentację na nowo. Czy wszystkie Twoje odpowiedzi są o.k ??? W takim razie kliknij myszą….

13 Przyjrzyj się teraz interpretacji Twoich odpowiedzi.
Przedtem jednak powtórz sobie Twoje życzenie!!! Zapisz odpowiedzi na kartce i kliknij myszą !!!!!!

14 Świnia oznacza pieniądze
Do pytania nr 1 Pierwsze pytanie odzwierciedla wartości w Twoim życiu : Krowa oznacza karierę Tygrys oznacza dumę Owca oznacza miłość Koń oznacza rodzinę Świnia oznacza pieniądze Zapisz na kratce odpowiedzi obok nazw zwierząt. Podana przez Ciebie kolejność odzwierciedla rzeczywistą hierarchię wartości w Twoim życiu. .... Kliknij myszą !!!

15 Do pytania nr 2 Opis psa to: Twoja własna osobowość. Opis kota to:
osobowość Twojego partnera. Opis szczura to: osobowość Twojego wroga. Opis kawy to: opis Twojego seksu. Opis morza to: opis Twojego życia. Zapisz odpowiedzi na kartce obok przymiotników i kliknij myszą!!!

16 Do pytania nr 3 żółty: Ta osoba nigdy Cię nie zapomni. pomarańczowy:
pomarańczowy: Tę osobę uważasz za prawdziwego przyjaciela. czerwony: Tę osobę naprawdę kochasz. biały: Ta osoba to Twoje powinowactwo duchowe. zielony: To jest ktoś, o kim będziesz pamiętać przez całe życie. Zapisz odpowiedzi obok imion osób i kolorów i kliknij myszą!!!

17 Do pytania nr 4 Wyślij ten test przynajmniej do tylu ludzi, ile wynosi Twoja ulubiona liczba, A Twoje życzenie spełni się Twojego ulubionego dnia tygodnia. Ten test pochodzi od Dalai Lamy i został opracowany w roku Millennium. Pomyśl o nim przez kilka sekund. Na koniec kliknij myszą...

18 The End… Nie wyrzucaj tego testu do kosza,,
Lecz wyślij go w ciągu najbliższych 96 godzin dalej. Doznasz cudownej niespodzianki. To prawda !!! ...nawet jeśli w to nie wierzysz !!!! The End…


Pobierz ppt "Dalai Lama Test na osobowość"

Podobne prezentacje


Reklamy Google