Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Niniejsza TANTRA pochodzi z Indii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Niniejsza TANTRA pochodzi z Indii."— Zapis prezentacji:

1 Niniejsza TANTRA pochodzi z Indii.
Nie ma znaczenia czy jesteś nieufny czy nie. I tak warto przeczytać, OK? To Nepalski Tantra Totem na szczęście. Będziesz nagrodzony 4 dni po otrzymaniu i przeczytaniu tej wiadomości. TANDRA. Wyślij niniejszą wiadomość do każdej osoby, której życzysz szczęścia Jest ich tak wiele... Jeśli o kimś zapomnisz ale masz ich w swoim sercu . Też dasz im szczęście Nie oczekuj pieniędzy bo ich nie mam.

2 Porady dla Twojego życia:
Jedz dużo ryżu Dawaj ludziom więcej niż oczekują i dawaj im to z całego serca. Zapamiętaj swój ulubiony wiersz. Nie wierz we wszystko co usłyszysz, nie wydawaj wszystkiego, co masz i nie śpij tyle ile by się chciało. Kiedykolwiek mówisz „kocham cię” – mów to szczerze. Kiedykolwiek mówisz“przepraszam”, patrz osobie, której to mówisz prosto w oczy.

3 Wierz w miłość od pierwszego wejrzenia.
Nigdy nie ignoruj czyichś marzeń. Kochaj głęboko i z pasja. To może boleć ale to jedyny sposób na pełne życie. Odnoś się w razie odmiennego zdania w kulturalny sposób – nie obrażaj. Nigdy nie oceniaj nikogo na podstawie jego krewnych. Mów wolno ale myśl szybko.

4 Kiedykolwiek ktoś pyta cię o coś o czym nie chcesz mówić uśmiechnij się i zapytaj: ” dlaczego chcesz to wiedzieć”? Pamiętaj, że najgłębsza miłość i największe osiągnięcia niosą ze sobą największe ryzyka. Zadzwoń do matki. Jeśli nie możesz to chociaż pomyśl o niej. Mów „na zdrowie” każdemu, kto kichnie. Jeśli przegrasz, nie zignoruj nauczki.

5 Pamiętaj: szanuj siebie,
Szanuj innych, i bądź odpowiedzialny za wszystko, co robisz. Nie gódź się na małą kłótnię kończącą dużą przyjaźń. Kiedykolwiek popełniasz błąd, rób wszystko by go naprawić. Bezzwłocznie. Uśmiechaj się odbierając telefon. Osoba na drugim końcu usłyszy to. Weź ślub z osobą lubiącą rozmawiać, gdy przyjdzie starość, rozmowa będzie jedną z największych wartości jaką możesz mieć.

6 Bądź czasami sam. Akceptuj zmiany ale nie poddawaj własnych wartości. Pamiętaj, że czasami milczenie jest najlepszą odpowiedzią. Czytaj więcej książek, oglądaj mniej telewizji. Prowadź dobre i uczciwe życie. Tak, byś będąc starym i patrząc wstecz potrafił się nim dalej cieszyć. Ufaj Bogu ale zamykaj swój samochód starannie.

7 Dobra atmosfera w domu jest bardzo ważna.
Czyń wszystko, by twój dom był spokojny i harmonijny. Jeśli jesteś w sporze z kimś bliskim, staraj się rozwiązać tylko bieżącą kwestię. Nie cofaj się do przeszłości. Czytaj pomiędzy wierszami. Dziel się własną wiedzą. To sposób na bycie nieśmiertelnym.

8 Szanuj swoją planetę.... Nie blokuj matki natury. Zajmuj się tylko własnymi sprawami. Nie wierz partnerowi, który nigdy nie zamyka oczu całując cię. Co najmniej raz w roku odwiedź miejsce, gdzie nigdy nie byłeś. Jeśli zarobisz dużo pieniędzy, zrób z nimi coś dobrego dla innych póki żyjesz. To największa nagroda jaką możesz otrzymać od Fortuny.

9 Pamiętaj, że czasami osiągnięcie poniżej oczekiwań jest szczęściem.
Naucz się reguł , by móc je łamać w odpowiedni sposób. Pamiętaj: kochanie kogoś jest ważniejsze niż bycie razem. Oceniaj swoje osiągnięcia od poziomu wyjścia. Traktuj miłość i gotowanie poważnie, nie spodziewając się za dużo w zamian.

10

11


Pobierz ppt "Niniejsza TANTRA pochodzi z Indii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google