Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Obóz językowy z językiem angielskim już po raz czternasty organizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza. St. Pasierba w Tczewie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Obóz językowy z językiem angielskim już po raz czternasty organizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza. St. Pasierba w Tczewie."— Zapis prezentacji:

1 Obóz językowy z językiem angielskim już po raz czternasty organizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza. St. Pasierba w Tczewie

2 Idea i oferta Celem trzytygodniowego turnusu jest wspieranie uczniów polskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w nauce języka angielskiego w trzech głównych aspektach: rozwój komunikacyjności, rozwój komunikacyjności, wzbogacanie słownictwa, wzbogacanie słownictwa, poszerzanie wiedzy o kulturze, sporcie, geografii i historii USA. poszerzanie wiedzy o kulturze, sporcie, geografii i historii USA.

3 Program zajęcia dydaktyczne prowadzone w 10-osobowych grupach, zajęcia dydaktyczne prowadzone w 10-osobowych grupach, WYCIECZKI (Trójmiasto, Malbork, Kaszuby, Kociewie), WYCIECZKI (Trójmiasto, Malbork, Kaszuby, Kociewie), zajęcia sportowe, zajęcia sportowe, kółka dyskusyjne, kółka dyskusyjne, warsztaty artystyczne, warsztaty artystyczne, seanse filmowe, seanse filmowe, zajęcia w pracowni komputerowej, zajęcia w pracowni komputerowej, organizowanie obozowych uroczystości. organizowanie obozowych uroczystości. kronika obozowa i gazetka kronika obozowa i gazetka

4 Wycieczki

5 Zajęcia

6 Uroczystości i zabawy

7 Nasze mocne strony Zajęcia prowadzone przez rodowitych Amerykanów – pasjonatów o bogatym doświadczeniu życiowym, pochodzących z różnych rejonów USA. Zajęcia prowadzone przez rodowitych Amerykanów – pasjonatów o bogatym doświadczeniu życiowym, pochodzących z różnych rejonów USA. Opieka wychowawcza pełniona przez wykwalifkowaną i doświadczoną kadrę polską – nauczycieli różnych przedmiotów, w tym: instruktor KO, instruktor wychowania fizycznego.. Opieka wychowawcza pełniona przez wykwalifkowaną i doświadczoną kadrę polską – nauczycieli różnych przedmiotów, w tym: instruktor KO, instruktor wychowania fizycznego..

8 Nasze mocne strony Opieka medyczna: pielęgniarka i lekarze różnych specjalizacji dostępni w przychodni, z którą podpisujemy umowę. Opieka medyczna: pielęgniarka i lekarze różnych specjalizacji dostępni w przychodni, z którą podpisujemy umowę. Doskonałe warunki pobytu: pokoje trzy- i czteroosobowe, świetlica, stołówka, sala gimnastyczna, siłownia, patio, boiska tereny zielone wokół szkoły, pięć posiłków dziennie. Doskonałe warunki pobytu: pokoje trzy- i czteroosobowe, świetlica, stołówka, sala gimnastyczna, siłownia, patio, boiska tereny zielone wokół szkoły, pięć posiłków dziennie. Dobra lokalizacja: w pobliżu Zamek Krzyżacki w Malborku, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Pelplin (Cystersi i Menonici) nadmorskie plaże, kaszubskie lasy Dobra lokalizacja: w pobliżu Zamek Krzyżacki w Malborku, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kartuzy, Pelplin (Cystersi i Menonici) nadmorskie plaże, kaszubskie lasy

9 Efekty Polscy uczniowie rozwijają swoje kompetencje językowe, wzbogacają swoją wiedzę, obalają mity i stereotypy, stają się bardziej świadomi swojej tożsamości i kultury, uczą się współdziałania, tolerancji.

10 Efekty Przedstawiciele kadry polskiej doskonalą swój warsztat wychowawcy, uczą się nowych metod pracy z młodzieżą, poznają inne podejście do nauczania, wymieniają doświadczenia z nauczycielami z USA.

11 Efekty Przedstawiciele kadry amerykańskiej poznają polską kulturę, historię, kuchnię i zabytki, pobyt w Polsce jest dla nich często pierwszym spotkaniem z Europą.

12 Organizatorzy W 2009 roku w dobie kryzysu Zespół Szkół Ekonomicznych postanowił zorganizować trzynasty obóz pierwszy pełnopłatny dla chętnych z całego kraju. Patronat nad obozem objęli: Fundacja Kościuszkowska, Fundacja Kościuszkowska, Polski Komitet UNESCO Polski Komitet UNESCO Starosta Powiatu Tczewskiego Witold Sosnowski Starosta Powiatu Tczewskiego Witold Sosnowski Marszałek Województwa Pomorskiego Marszałek Województwa Pomorskiego


Pobierz ppt "Obóz językowy z językiem angielskim już po raz czternasty organizowany przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza. St. Pasierba w Tczewie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google