Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

RYNEK GŁÓWNY 14 43 – 600 JAWORZNO KONTAKT:503-038-028512-120-141 poleca.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "RYNEK GŁÓWNY 14 43 – 600 JAWORZNO KONTAKT:503-038-028512-120-141 poleca."— Zapis prezentacji:

1 RYNEK GŁÓWNY 14 43 – 600 JAWORZNO KONTAKT:503-038-028512-120-141 poleca

2 Tajemnica komfortu tkwi w jakości Jednostka wewnętrzna Jednostka zewnętrzna

3 Szanowni Państwo KLIMATRONIK BIS od kilku lat z powodzeniem wprowadza na rynek urządzenia marki GALANZ. Z racji wysokiej jakości urządzeń i nowoczesnej estetyki, marka ta cieszy się zasłużonym uznaniem wśród naszych Klientów (m. in. Sanatorium Róża w Ustroniu). Aktualna oferta Klimatronik Bis została wzbogacona o nowe, zaawansowane technicznie jednostki, funkcjonujące na czynniku R410A – charakteryzujące się wysoką efektywnością oraz energooszczędnością i niskim poziomem hałasu.

4 Szafa grzewczo-chłodząca typu AUF-48H58R520D to urządzenie nadające się do większych pomieszczeń gdzie przebywa więcej osób (sale konferencyjne, bankietowe, restauracje, hole, itp.). Dostarczają one dużo energii w krótkim czasie, tym samym dostarczając 10 kW darmowej energii.

5 Wydajne chłodzenie i bardziej naturalny przepływ powietrza zapewniają chłodne, zdrowe i prawie naturalne otoczenie. Kiedy klimatyzator jest używany do ogrzewania, pompa cieplna o wysokiej sprawności, funkcja uniemożliwiająca przepływ zimnego powietrza oraz funkcja gorącego startu przepływu powietrza (HOT-START) zapewniają zawsze komfortowe ciepłe powietrze. Dzięki wykorzystaniu przez pomocnicze urządzenie grzewcze najnowszej technologii mikrokomputerowego układu oszczędzania energii, może ono automatycznie regulować temperaturę pomieszczenia według zmian wydajności pompy cieplnej, zapewniając więcej ciepła i redukując zużycie energii. Doskonała estetyka szafy klimatyzacyjnej o wypukłej powierzchni w kolorze kości słoniowej sprawia, że szafa prezentuje się okazale i elegancko. Wentylator odśrodkowy o dużej średnicy i piankowy tunel aerodynamiczny znacznie redukują poziom hałasu urządzenia. Sprawia to, że szafa klimatyzacyjna zapewnia Klientom komfortowe i ciche otoczenie. Bardzo duży wymiennik ciepła i wysokowydajny rozdzielacz czynnika chłodzącego zapewniają bardziej racjonalne rozdzielanie dynamiczne czynnika chłodzącego, wyższą wydajność wymiennika ciepła oraz bardziej znaczący efekt chłodzenia i grzania. Filtry o wysokiej skuteczności podwajają powierzchnię zwykłych filtrów i dokładniej eliminują pyły w powietrzu, co zapewnia lepszą czystość powietrza, zapobiega awariom urządzenia i zwiększa dwukrotnie trwałość użytkową. Ponadto, filtr redukuje dwukrotnie potrzeby czyszczenia w porównaniu ze zwykłymi filtrami, ułatwiając znacznie konserwację urządzeń. Mikrokomputerowa funkcja inteligentnej autodiagnostyki precyzyjnie podaje przyczyny awarii spowodowanych przez nieprawidłowe użytkowanie i instalację, wyświetlając je na sterownikach, co jest przydatne dla obsługi i konserwacji. Specjalna dwufazowa konstrukcja rury przyłączeniowej chłodzenia umożliwia zwiększenie odległości lub wysokości instalacji jednostek zewnętrznych i wewnętrznych do 30 metrów bez wpływu na ich normalne działanie, co zapewnia dużą swobodę wyboru miejsca instalacji.

6 Pobór i wydajność mocy przy użyciu tradycyjnego grzejnika elektrycznego Pobór i wydajność mocy przy użyciu szafy grzewczo-chłodzącej

7 ZALETY: duża moc bez kosztownych nakładów finansowych związanych z montażem estetyczny wygląd dynamiczne grzanie w niskiej cenie, w krótkim czasie wydajne chłodzenie energooszczędność redukuje zużycie energii zapewniając więcej ciepła posiada filtry eliminujące pyły w powietrzu trwałość użytkowania niezawodność prosty, szybki montaż gwarancja 3 lata

8

9

10 Grzanie - jest realizowana w oparciu o zasadę pracy POMPY CIEPŁA. Jednostka wewnętrzna wówczas oddaje ciepło, które jest z otoczenia odbierane przez jednostkę zewnętrzną. Chłodzenie - podstawowa funkcja klimatyzatora. Jednostka wewnętrzna odbiera ciepło z pomieszczenia i przekazuje je za pomocą czynnika do jednostki zewnętrznej, gdzie ciepło jest oddawane do otoczenia. Wentylator - tryb pracy, podczas którego jednostka wewnętrzna pracuje jak wentylator czyli bez udziału jednostki zewnętrznej. Pracuje tylko wentylator jednostki wewnętrznej. Auto - tryb pracy, podczas którego jednostka ma za zadanie utrzymać żądaną temperaturę na niezmienionym poziomie, używając do tego funkcji GRZANIE oraz CHŁODZENIE. Pilot zdalnego sterowania - umożliwia sterowanie urządzeniem w pewnej odległości od jednostki wewnętrznej. Na pilocie można również odczytywać aktualny tryb pracy urządzenia oraz temperaturę i inne parametry pracy. Sleep - funkcja umożliwiająca pracę urządzenia w warunkach nocnych, gdzie bardzo istotny jest niski poziom hałasu generowanego przez jednostkę wewnętrzną. Wentylator jednostki wewnętrznej pracuje wówczas na najniższych możliwych obrotach. Timer - możliwość wyłączenia lub włączenia urządzenia po odliczeniu konkretnej ilości godzin. Funkcję tę uruchamia się z poziomu pilota bezprzewodowego. Swing - funkcja zapewniająca równomierne rozprowadzenie strugi schładzanego lub ogrzanego powietrza dzięki ruchomym lamelkom. Powietrze jest schładzane/ogrzewane równomiernie.

11


Pobierz ppt "RYNEK GŁÓWNY 14 43 – 600 JAWORZNO KONTAKT:503-038-028512-120-141 poleca."

Podobne prezentacje


Reklamy Google