Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kto brał udział w debacie?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kto brał udział w debacie?"— Zapis prezentacji:

1 Wypowiedzi gości zaproszonych na debatę „Zielona rewolucja w Wyspianie”.

2 Kto brał udział w debacie?
Wiceburmistrz gminy Kęty- p.Krzysztof Olejak Dyrektor Wydziału Środowiska i Przedsiębiorczości- p.Włodzimierz Bujarek Radny powiatu, nauczyciel biologii i chemii - p.Maciej Hejnowicz Wicedyrektor PZ nr 11 w Kętach- p.Bożena Nycz Posłanki na SDiM Weronika Dwornik, Zuzanna Janeczko Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego- Aleksandra Kuchnicka, Julia Sordyl Uczennice- Agata Pukowiec, Aleksandra Kobiałka, Monika Czechowska

3 p.Krzysztof Olejak i p.Włodzimierz Bujarek
Przedstawiciele władz samorządowych zabrali głos w sprawie infrastruktury przyjaznej rowerzystą. Obaj panowie stwierdzili, że gmina cały czas pracuje nad przystosowaniem Kęt do potrzeb rowerzystów. Nasze miasto może już pochwalić się ścieżkami rowerowymi, jednak proces modernizacji nadal trwa.

4 p.Bożena Nycz Dyrekcja wyraziła chęci na modernizację podwórka szkolnego, jednak prace są uzależnione od remontu sali gimnastycznej. Pomimo tego, dostaliśmy zapewnienie, że jeszcze w tym roku na podwórku szkolnym pojawi się dodatkowy stojak na rowery.

5 p.Maciej Hejnowicz Nauczyciel biologii potwierdził, iż stworzenie ogródka botanicznego przy szkole z pewnością urozmaici lekcje biologii i pomoże uczniom poznawać naturę w łatwiejszy sposób. Zaproponował również, by taki ogródek prowadziły klasy licealne pierwsze i drugie o profilu biologiczno-chemicznym.

6 Samorząd uczniowski, uczniowie i posłanki SDiM
Wszyscy czynnie brali udział w debacie oraz wykazywali chęć do współpracy z dyrekcja i gronem pedagogicznym. Samorząd uznał nasz pomysł organizacji zawodów międzyklasowych za bardzo dobry. W związku z tym ma się odbyć zebranie samorządów klasowych i ustalenie szczegółów zawodów. Jak zostało również powiedziane wszystko wcześniej zostanie ustalone z dyrekcją.

7 Koniec Prezentacja jest formą zastępczą filmu z debaty, który niestety został usunięty. Mam jednak nadzieję, iż ta forma dostarczyła wielu cennych informacji na temat debaty „Zielona rewolucja w Wyspianie” i jej przebiegu. przygotowała: Zuzanna Śmiech Anna Konior


Pobierz ppt "Kto brał udział w debacie?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google