Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„ ZWYCZAJNI - NADZWYCZAJNI” ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 5 IM. JANA PAWŁA II

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„ ZWYCZAJNI - NADZWYCZAJNI” ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 5 IM. JANA PAWŁA II"— Zapis prezentacji:

1 „ ZWYCZAJNI - NADZWYCZAJNI” ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 5 IM. JANA PAWŁA II
2011/2012 NADZWYCZAJNI”

2

3

4 Anna Gogacz Zwyczajna: uczennica kl. 1al
Nadzwyczajna: dużo czyta (i to to, co nie musi, czyli nie tylko lektury), bramkarka w klubie UKS Roxa Lublin (w drużynie szkolnej też pierwsza bramkarka), tubistka, czyli gra na tubie w MOD Zwoleń oraz RMOD „Grandioso” (srebrny medal na Mistrzostwach Europy w Rastede w musztrze paradnej). Na zdjęciach: na pierwszym planie, nie dość, że dźwiga wielka trąbę, to jeszcze robi szpagat.

5 Weronika Bijak Zwyczajna: uczennica klasy 1 ht
Nadzwyczajna: pasjonuje się sportem, a dokładnie siatkówką. Gra już od 4 lat i ciągle jej się to podoba. Chce się doskonalić i zamierza zapisać się do klubu sportowego. Drugim hobby jest gitara, która jest dla niej nieodłącznym atrybutem domowego relaksu.

6

7 Marek Szewczyk Zwyczajny: uczeń klasy 4 at Nadzwyczajny : tańczy od 3 lat w Underground Dance Studio w Lublinie. W szkolnym „Po prostu tańcz!” zajął 3 miejsce, co jest sukcesem przy bardzo mocnej konkurencji. Gdziekolwiek by nie poszedł na studia, jedno wie na pewno: będzie tańczył!

8

9 Konrad Gradek & Michał Sieńko
Zwyczajny:uczeń klasy 4ht Zwyczajny: uczeń klasy 4 ht Nadzwyczajny: Pasjonat kulinariów . Zna się na dobrej kuchni i lubi gotować i piec. Występuje zwykle z kolegą na imprezach pozaszkolnych i tworzą zgrany kulinarny duet . Nadzwyczajny: ubiegłoroczny. Interesuje się nadal kulinariami i wspólnie z kolegą reprezentują szkołę na imprezach związanych z gastronomią i dzielą się swoją kulinarną wiedzą.

10

11 Grzegorz Pawłowski Zwyczajny: uczeń klasy 4 ht Nadzwyczajny: jego hobby – to jego przyszły zawód. Bierze udział w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Teraz przygotowuje się do eliminacji wojewódzkich. Odbył praktyki zawodowe w Niemczech . Gra na gitarze elektrycznej, uprawia wspinaczkę na sciance (na razie).

12

13 Aneta Kwiecień Zwyczajna: uczennica klasy 3 bt Nadzwyczajna: interesuje się kosmetologią. Studia na kosmetologii jest to również marzenie na przyszłość. Na razie swoje talenty ćwiczy na przyjaciołach i rodzinie. Oprócz tipsów może już zrobić makijaż, manicure i pedicure, czy make-up.

14

15 Zwyczajna: uczennica klasy 1cl
Konstancja Ligienza Zwyczajna: uczennica klasy 1cl Nadzwyczajna: gra w siatkówkę. Trenuje w klubie AZS UMCS TPS Lublin od 6 lat. Zaczęła w 5 klasie szkoły podstawowej. Od 3 lat występuje w kadrze wojewódzkiej. Oprócz tego gra w piłkę plażową. Brała udział w finałach mistrzostw Polski w piłce plażowej i halowej.

16

17 Rafał Misztal Zwyczajny: uczeń klasy 3at Nadzwyczajny: trenuje fire-show (dla laików: taniec ognia) z grupą In-nominne. Występuje już (choć trenuje kilka miesięcy) na większych imprezach: Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy, Wigilia Starego Miasta. Twierdzi, że na tym poziomie, który on reprezentuje jest to bezpieczne. W każdym razie rodzice nie mają nic przeciwko temu.

18

19 Paulina Kucharska Zwyczajna: Uczennica klasy 2cl Nadzwyczajna: tańczy od 3 roku życia! Rezultaty: czołowe miejsca no ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego ( ostatnio: 1 miejsce w tańcu towarzyskim) oraz wysokie wyniki na Grand Prix Polski (11 para w Polsce przy trudnej międzynarodowej konkurencji), występy z grupą estradową na ważnych imprezach w całej Polsce. Po prostu: klasa na obcasach!

20

21

22 Kamila Pitucha Zwyczajna: uczennica klasy 2 dl Nadzwyczajna: zajmuje się fotografią artystyczną z naciskiem na ARTYSTYCZNĄ. Fotografować lubiła od zawsze. Jej galeria zdjęć (vide: ma swoich znawców. Jej zdjęcia nie są efekciarskie, ale mają tytuł , sens i głębszy wymiar.

23 „Dobrze mieć cię w domu”….

24 „Granica”…

25 Lista „Nadzwyczajnych” nie jest zamknięta.


Pobierz ppt "„ ZWYCZAJNI - NADZWYCZAJNI” ZESPÓŁ SZKÓŁ NR. 5 IM. JANA PAWŁA II"

Podobne prezentacje


Reklamy Google