Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W TYCHACH ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 1

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W TYCHACH ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 1"— Zapis prezentacji:

1 ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W TYCHACH ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 1
TYCHY, ULICA NOWOKOŚCIELNA 11

2 DZIŚ KSZTAŁCI MŁODZIEŻ: W KLASACH FRYZJERSKICH, W KLASACH HANDLOWYCH,
NAJSTARSZA SZKOŁA ZAWODOWA W TYCHACH, MATKA TYSKICH SZKÓŁ ZAWODOWYCH, BOGATA HISTORIA, DOGODNE POŁOŻENIE W DZIELNICY STARE TYCHY – RADZIEJÓWKA, DOBRY DOJAZD – BLISKOŚĆ DWORCA PKP ORAZ PRZYSTANKÓW AUTOBUSOWYCH. DZIŚ KSZTAŁCI MŁODZIEŻ: W KLASACH FRYZJERSKICH, W KLASACH HANDLOWYCH, W KLASACH WIELOZAWODOWYCH.

3 NASI UCZNIOWIE ODNOSZĄ SUKCESY W SWOICH ZAWODACH
NASI UCZNIOWIE ODNOSZĄ SUKCESY W SWOICH ZAWODACH. NAJWIEKSZA ILOŚCIĄ ZDOBYTYCH NAGRÓD MOGĄ POCHWALIĆ SIĘ FRYZJERZY. PRZYGOTOWYWANI PRZEZ PROFESJONALNYCH MISTRZÓW FRYZJERSKICH W SALONACH NA TERENIE MIASTA I OKOLIC, ZDOBYWAJĄ LICZNE NAGRODY W KONKURSACH WOJEWÓDZKICH I KRAJOWYCH.

4 NAJBARDZIEJ UTYTUŁOWANYM UCZNIEM NASZEJ SZKOŁY JEST ARTUR NOWORYTA
TYTUŁY ZDOBYTE PRZEZ ARTURA MISTRZ POLSKI - (OTWARTE MISTRZOSTWA FRYZJERSTWA POLSKIEGO W POZNANIU, KWIECIEŃ 2008) I i II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE FRYZJERSKIM IM. A. CIERPLIKOWSKIEGO. I MIEJSCA NA ŚLĄSKIM FESTIWALU FRYZJERSKIM W KATOWICACH (2007, 2008) I MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE UCZNIÓW SZKÓŁ FRYZJERSKICH.

5 UDZIAŁ ARTURA W ZAWODACH I ZDOBYTE LAURY POTWIERDZAJĄ LICZNE DYPLOMY I PUCHARY.

6 ZAWÓD FRYZJERA JEST ZAWODEM ARTYSTYCZNYM, UWRAŻLIWIAJĄCYM NA PIĘKNO I SZTUKĘ . NASI UCZNIOWIE Z KLAS FRYZJERSKICH ZDOBYWAJĄ LAURY W RÓŻNYCH KONKURSACH ARTYSTYCZNYCH Tomek Gibas w wolnych chwilach trenuje taniec klasyczny i tańce latynoamerykańskie. W ubiegłym roku wytańczył awans do klasy A, stając 8 razy na podium. Bierze udział w licznych festiwalach tanecznych w kraju i za granicą. Jak sam mówi: taniec i fryzjerstwo uzupełniają się.

7 Magda Wawrzyczek , przygotowująca się do zawodu fryzjera, jest nie tylko wzorową uczennicą, ale laureatką konkursów plastycznych.

8 TEGO ZAWODU MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ W NASZEJ SZKOLE!
Żyjemy w czasach, gdy dbałość o własny wygląd i zdrowie są niezwykle ważne. Wzrasta więc zainteresowanie sztukami wizażu. Jedną z nich jest fryzjerstwo. TEGO ZAWODU MOŻESZ NAUCZYĆ SIĘ W NASZEJ SZKOLE! ZAPRASZAMY!


Pobierz ppt "ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 3 W TYCHACH ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA NR 1"

Podobne prezentacje


Reklamy Google