Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

W 1940 ROKU NA ROZKAZ STALINA WYMORDOWANO W KATYNIU, OSASZKOWIE, CHARKOWIE, MIEDNOJE 22 TYSIĄCE OFICERÓW I INTELIGENCJI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "W 1940 ROKU NA ROZKAZ STALINA WYMORDOWANO W KATYNIU, OSASZKOWIE, CHARKOWIE, MIEDNOJE 22 TYSIĄCE OFICERÓW I INTELIGENCJI."— Zapis prezentacji:

1 W 1940 ROKU NA ROZKAZ STALINA WYMORDOWANO W KATYNIU, OSASZKOWIE, CHARKOWIE, MIEDNOJE 22 TYSIĄCE OFICERÓW I INTELIGENCJI

2 70 LAT TEMU W KATYNIU POLSKA STRACIŁA SWOJE ELITY

3 PRZEZ 50 LAT PRAWDA O LUDOBÓJSTWIE BYŁA UKRYWANA PRZED POLAKAMI A RODZINY NIE MOGŁY ODWIEDZIĆ MIEJSCA SPOCZYNKU SWOICH NAJBLIŻSZYCH

4 PO 70 LATACH PRZEDSTAWICIELE NARODU NA CZELE Z PREZYDENTEM UDALI SIĘ DO KATYNIA BY ZŁOŻYĆ HOŁD OFIAROM ZBRODNI NIESTETY NIE DOLECIELI …

5 To największa tragedia w historii Polski.
Prezydent Polski Lech Kaczyński wraz z 95 osobami zginęli w katastrofie samolotu Tupolew 154M. Na pokładzie były najważniejsze osoby w państwie. Znów straciliśmy elitę narodu.

6 Cały Naród polski jednoczy się w bólu i cierpieniu po katastrofie samolotu z Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej, Lechem Kaczyńskim, i delegacją na obchody 70. rocznicy zbrodni katyńskiej.

7 Wypełniając obowiązki wobec Ojczyzny zginęli wybitni synowie Narodu: Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, ostatni Prezydent na uchodźstwie, Szef Sztabu Generalnego i Biskup Polowy Wojska Polskiego, duchowni, także innych wyznań, oraz liczni przedstawiciele życia publicznego.

8


Pobierz ppt "W 1940 ROKU NA ROZKAZ STALINA WYMORDOWANO W KATYNIU, OSASZKOWIE, CHARKOWIE, MIEDNOJE 22 TYSIĄCE OFICERÓW I INTELIGENCJI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google