Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rdzenne rozszerzenia Joomla!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rdzenne rozszerzenia Joomla!"— Zapis prezentacji:

1 Rdzenne rozszerzenia Joomla!
Joomla! Możliwości Rdzenne rozszerzenia Joomla!

2 1 Komponenty 2 Moduły 3 Dodatki 4 Szablony 5 Języki Joomla! Możliwości
© Polskie Centrum Joomla!

3 1 Komponenty Reklama Kontakty Spinacz RSS Sondy Szukaj Zakładki
Joomla! Możliwości 1 Komponenty Reklama Kontakty Spinacz RSS Sondy Szukaj Zakładki © Polskie Centrum Joomla!

4 1 Komponenty Reklama Joomla! Możliwości
Przeznaczony do prowadzenie kampanii promocyjnych, ale może być dostosowany do innych celów. Reklamy porządkowane są w kategoriach i przypisywane klientom. Na karcie „Reklamy” znajduje się lista reklam opublikowanych i nieopublikowanych. Możliwe jest dodawanie nowych oraz poprawa szczegółów istniejących reklam. Na karcie „Klienci” znajduje się lista zamawiających reklamy oraz dane kontaktowe. Karta „Kategorie” umożliwia porządkowanie reklam i zmianę stanu publikacji. Każdą reklamą zarządza się indywidualnie za pomocą różnych parametrów, takich jak „Wykupione odsłony” czy „Adres strony” © Polskie Centrum Joomla!

5 1 Komponenty Kontakty Joomla! Możliwości
Umożliwia stworzenie księgi adresowej osób, urzędów, instytucji, firm, organizacji, biur, która ułatwi użytkownikom witryny kontakty za pomocą poczty elektronicznej albo klasycznych środków komunikacji. Na karcie „Kontakty” wyświetlana jest lista kontaktów opublikowanych i nieopublikowanych. Możliwe jest dodawanie nowych oraz poprawa szczegółów istniejących kontaktów. Karta „Kategorie” umożliwia porządkowanie kontaktów i zmianę stanu publikacji. © Polskie Centrum Joomla!

6 1 Komponenty Spinacz RSS Joomla! Możliwości
Umożliwia zasilenie witryny streszczeniami wiadomości z innych witryn (kanałami informacyjnymi RSS). Z całymi tekstami wiadomości można zapoznać się na udostępniających je witrynach po połączeniu z nimi. Karta „Kanały RSS” zawiera listę opublikowanych i nieopublikowanych adresów źródłowych , sygnalizuje ilość wiadomości i czas przechowywania w pamięci podręcznej. Karta „Kategorie” umożliwia porządkowanie kanałów informacyjnych i zmianę stanu publikacji. © Polskie Centrum Joomla!

7 1 Komponenty Sondy Joomla! Możliwości
Opinie użytkowników na dowolny temat zbierzesz i zaprezentujesz w generowanym automatycznie atrakcyjnym zestawieniu danych zilustrowanych wykresem. Ankieta może liczyć 12 pytań lub 12 opcji odpowiedzi na jedno pytanie sondażowe. Na każdej stronie witryny można opublikować inną ankietę. Sondami łatwo zarządzać dzięki takim parametrom, jak „Opcje”, na które odwiedzający mogą głosować oraz „Opóźnienie” (czas między głosowaniami) . © Polskie Centrum Joomla!

8 Komponenty 1 Wyszukiwarka Joomla! Możliwości
Dostarcza statystyk wyszukiwanych w witrynie słów i fraz. Współdziała z dodatkami przeszukującymi. Komponent wyświetla dane jako prostą listę szukanych fraz i ilości zapytań oraz zwróconych wyników. © Polskie Centrum Joomla!

9 1 Komponenty Zakładki Joomla! Możliwości
Obsługuje gromadzenie, porządkowanie i udostępnianie adresów stron i innych zasobów internetowych (dokumentów, plików). Umożliwia zgłaszanie przez zarejestrowanych użytkowników nowych pozycji. Na karcie „Adresy” wyświetlana jest lista opublikowanych i nieopublikowanych zakładek uporządkowanych w kategoriach. Zakładki są grupowane w kategorie i konfigurowane za pomocą parametrów „Otwórz”, np. „W nowym oknie z paskiem nawigacyjnym”, oraz „Opis”. © Polskie Centrum Joomla!

10 2 Moduły Archiwum Gościmy Kanał RSS Kolporter RSS Logowanie Menu
Joomla! Możliwości 2 Moduły Archiwum Gościmy Kanał RSS Kolporter RSS Logowanie Menu © Polskie Centrum Joomla!

11 2 Moduły c.d Migawki Obraz losowy Pokrewne i Nowości Reklama Sekcje
Joomla! Możliwości 2 Moduły c.d Migawki Obraz losowy Pokrewne i Nowości Reklama Sekcje Sonda © Polskie Centrum Joomla!

12 2 Moduły c.d Stopka Statystyka Szukaj Ścieżka powrotu Tematy pokrewne
Joomla! Możliwości 2 Moduły c.d Stopka Statystyka Szukaj Ścieżka powrotu Tematy pokrewne Własny kod HTML Wpinacz © Polskie Centrum Joomla!


Pobierz ppt "Rdzenne rozszerzenia Joomla!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google