Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Domowe Finanse PL+ Kontrolowanie domowego budżetu SoftwareProjekt 2012.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Domowe Finanse PL+ Kontrolowanie domowego budżetu SoftwareProjekt 2012."— Zapis prezentacji:

1 Domowe Finanse PL+ Kontrolowanie domowego budżetu www.Domowe-Finanse.pl info@softwareProjekt.com.pl SoftwareProjekt 2012

2 DOMOWE FINANSE, to program komputerowy ułatwiający kotrolowanie domowego budżetu. Kataloguje przychody i rozchody szeregując je według zdefiniowanych przez użytkownika grup wydatków (np. wydatki na czynsz, kosmetyki, opłaty). Przechowuje informacje o zaciągniętych długach oraz przyznanych pożyczkach. Umożliwia stworzenie listy wydatków zaplanowanych oraz sporządzenie na jej podstawie prognozy przyszłych rozchodów. Rejestruje operacje na rachunkach bankowych, takie jak: wpłaty i wypłaty gotówki, prowizje i opłaty bankowe.

3 Zebrane dane można analizować tworząc bilans, prognozy, zestawienia i podsumowania stanu budżetu, sporządzając wykresy zestawieniowe lub drukując raporty. Program na bieżąco analizuje dane i w określonym terminie informuje użytkownika o zaplanowanych wydatkach, ważnym spotkaniu czy też o konieczności zapłacenia rachunku telefonicznego.

4 Najważniejsze funkcje: rejestracja przychodów i rozchodów, długów i pożyczek planowanie i prognozowanie wydatków grupowanie wydatków w definiowanych kategoriach prowadzenie kilku rachunków bankowych tworzenie bilansu i podsumowania stanu budżetu powiadamianie o terminach płatności rejestr stanów liczników energii elektrycznej, gazu, wody kalendarz spotkań, wydarzeń, imienin notatnik, lista zakupów do zrobienia pobieranie aktualnych kursów walut NBP poprzez Internet książka adresowa + lista ulubionych adresów WWW katalog banków i centrali w Polsce eksport danych do Microsoft® Excel® generowanie wykresów, zestawień, wydruków ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

5 Przewaga nad konkurencją moduł do ewidencjonowania stanów liczników gazu, wody, prądu, itp kursy walut aktualizowane codziennie na podstawie danych ze stron NBP katalog banków i oddziałów w Polsce aktualizowany przez Internet książka adresowa i lista ulubionych adresów WWW mini terminarz - program pracujący w tle, uruchamiany podczas startu komputera, informujący o zaplanowanym wydarzeniu, terminie płatności, urodzinach, itp. kalkulator kredytowy - obliczanie wysokości rat kredytu na podstawie wprowadzonych danych i inne... które pojawią się w najblższej przyszłości - do pobrania nieodpłatnie dla użytkowników pełnej wersji programu Systematycznie na stronie www.domowe-finanse.pl dla zarejestrowanych użytkowników programu ukazują się darmowe dodatki do programu Domowe Finanse. Aby się zarejestrować wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie WWW Program zawiera system dodatków, których brakuje w programach konkurencyjnych. Między innymi:

6 Przewaga nad konkurencją Funkcje których brak w konkurencyjnych programach: planowanie wydatków - rejestracja wydatków z datą przyszłą. Po upłytnięciu wskazanego terminu użytkownik zostanie automatycznie poinformowany o zaplanowanym wydatku tworzenie na podstawie planowanych wydatków prognozy wydatków - zestawienie ile pieniędzy wydamy na poszczególne grupy wydatków, np. na żywność, na czasopisma, itp. Eksport danych do MS Excel, umożliwia to dalsze przetwarzanie danych z programu Tworzenie (np. na podstawie bazy wydatki planowane) listy zakupów, którą użytkownik może wydrukować przed wyjściem na zakupy notatnik zawierający informacje, o których program poinformuje po upływie podanego terminu z programu może korzystać nieograniczona ilość osób. Bazy są szyfrowane i zabezpieczane hasłem W programie zastosowano unikatowy sposób prezentowania i przechowywania danych - system tabel o zbliżonej budowie i podobnym sposobie obsługi. Dzięki temu wprowadzanie informacji o wydatkach planowanych wykonuje się analogicznie jak np. wprowadzanie informacji o operacjach na rachunku bankowym. Dzięki takiemu podejściu program niejednokrotnie chwalony był przez użytkowników, którzy bardzo często nie posiadają umiejętności sprawnego posługiwania się komputerem.

7 Opinie obecnych użytkowników programu: "Program BOMBA! Jeżeli nie chcesz się za mocno wysilać nad skomplikowanym programem, to ten na pewno jest dla Ciebie. Posiada wszystkie potrzebne funkcje przydatne w prowadzeniu domowych finansów "To bardzo dobry sposób kontrolowania domowych wydatków. Atuty programu to łatwość obsługi i jego przejrzystość"

8 Dodatkowe informacje techniczne Program zapakowany jest w zafoliowane pudełko typu DVD. Kolorowa okładka zawiera trzy przykładowe ekrany oraz treściwy opis programu, wymagania systemowe oraz kod kreskowy w standardzie EAN*UCC Płyta CD zawiera jednobarwny nadruk wykonany metodą sitodruku opisujący zawartość płyty Po włożeniu płyty do napędu CD-ROM rozpoczyna się automatyczny proces instalacji Program został wykonany w licencjonowanym narzędziu Borland Delphi 3.0 Program testowany przez osoby z wyższym wykształceniem ekonomicznym Program istnieje na rynku od 1996 roku SoftwareProjekt www.Domowe-Finanse.pl info@SoftwareProjekt.com.pl O programie pisano i dołączano do następujących wydawnictw:

9 www.Domowe-Finanse.pl Zapraszamy na...


Pobierz ppt "Domowe Finanse PL+ Kontrolowanie domowego budżetu SoftwareProjekt 2012."

Podobne prezentacje


Reklamy Google