Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Programy do przetwarzania dźwięku

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Programy do przetwarzania dźwięku"— Zapis prezentacji:

1 Programy do przetwarzania dźwięku
Michał Dugiełło

2 Cubase Program umożliwia nagrywanie, produkcje i miksowanie dźwięków w celu dystrybucji na płytach CD lub przez internet. Wiele funkcji znanych wcześniej tylko w studiach nagraniowych jest obecnie dostępnych na komputerze przy użyciu programu Cubase lub podobnych produktów

3 Jego kluczowe cechy to: korekta audio, miksowanie, nagrywanie i edycja audio, intuicyjny i ergonomiczny interfejs, tworzenie i edycja MIDI, automatyzowanie praktycznie dowolnych funkcji, obsługa plug-inów z efektami, zarządzanie multimediami, obsługa dźwięku przestrzennego.

4

5 Audacity Zaawansowany i wielościeżkowy edytor plików dźwiękowych rozpowszechniany na licencji GNU GPL. Program posiada rozbudowane menu efektów - dostępny jest między innymi kompresor, echo, podbicie basów, equalizer, filtry, odszumiacz, wyciszanie i inne. W programie można także znaleźć oprócz efektów generator tonu, którym można całkowicie zmienić melodię, wstawiając szum, ciszę czy różne rodzaje tonów.

6

7 Sound Forge Mówi się o nim, że jest jednym z najbardziej cenionych, wręcz legendarnych, profesjonalnych programów do przechwytywania, cyfrowej edycji i obróbki dźwięku. Sound Forge oferuje niezwykle szerokie możliwości w zakresie edycji i korekty dźwięku, a także nakładania różnego rodzaju efektów - i co istotne wszystko to dostępne jest z poziomu łatwego w obsłudze i intuicyjnego interfejsu. Obsługuje najbardziej popularne formaty zapisu plików audio. Jest rewelacyjnym narzędziem do edycji audio, wspomagania procesu nagrywania, nakładania efektów dźwiękowych i kodowania sygnałów.

8

9 Adobe Audition Adobe Audition to kontynuacja znanego, lubianego programu do edycji dźwięku, jakim był Cool Edit Pro. Oprogramowanie Adobe Audition jest profesjonalnym środowiskiem edycji dźwięku. Specjalnie zaprojektowany dla wymagających specjalistów sztuki audio-video, oferuje zaawansowane możliwości miksowania, montażu oraz generowania efektów audio. Dzięki precyzyjnym narzędziom dostępnym w programie Adobe Audition można stworzyć niepowtarzalne i bogate efekty audio.

10


Pobierz ppt "Programy do przetwarzania dźwięku"

Podobne prezentacje


Reklamy Google