Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

UWAGA!!! Prezentacja zawiera elementy drastyczne i kontrowersyjne, więc osobom o słabych nerwach odradzam jej oglądanie. :] Anna Jaros.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "UWAGA!!! Prezentacja zawiera elementy drastyczne i kontrowersyjne, więc osobom o słabych nerwach odradzam jej oglądanie. :] Anna Jaros."— Zapis prezentacji:

1 UWAGA!!! Prezentacja zawiera elementy drastyczne i kontrowersyjne, więc osobom o słabych nerwach odradzam jej oglądanie. :] Anna Jaros

2 Oto stoicie przed wejściem do piekła!!!

3 „Nie ma nieba, wielkiej jasności, i piekła, w którym smażą sią  grzesznicy. Tu i teraz jest nasz dzień panowania. Tu  i teraz  jest dzień naszej radości. Tu i teraz jest nasza  okazja.  ”

4

5

6 Błogosławieni śmiali, albowiem oni zostaną panami świata.
„Błogosławieni ci, którzy są zbuntowani przeciw śmierci, albowiem ich dni będą długie. Przeklęci oczekujący na lepsze życie po tamtej stronie grobu, albowiem przepadną między wieloma. Błogosławieni śmiali, albowiem oni zostaną panami świata. Przeklęci cnotliwi i pokorni, albowiem będą rozdeptani pod kopytami. Błogosławieni potężni, albowiem będą szanowani wśród ludzi. Przeklęci słabowici, albowiem będą odsunięci.”

7 Oto ona - szkoła - nasz drugi dom Oto jestem ja - wasza druga matka

8 „Kocham wasze szare mundurki Kiedy zlewają się w masę ”

9 A chyba tylko to się liczy....
Czasem zastanawiam się, jakbym skończyła, gdybym została w szkole państwowej..... Dochodzę do wniosków różnych Przeżycie pół roku w gimnazjum państwowym było niezwykle przyjemne :D.... Te bójki, siniaki i razy... Ahhhh !!! Choć nadal wierzę, że jest jakaś jedna szkoła, gdzie da się takie same chwile ekstazy przeżyć... Nie proponuję wam próbowania tego na własnej skórze.... za dużo cierpienia dla młodych istot.... A jednak.... Przecież wy nie chcecie cierpieć .... Wy tego nie kochacie, prawda??

10 Życie w szkole takiej jak nasza może wydawać się wam błogie hhmmm. G
Życie w szkole takiej jak nasza może wydawać się wam błogie hhmmm.... G**** prawda To życie!!! Myślisz o nauce.... To jest szkoła dla ciebie!!! Szkoła dla masochistów. Nie chcesz się uczyć, nie próbuj nawet zdawać.... To jest ładne miejsce, ale nie dla leniwych... Nasz Mistrz!!!

11 i Uczniowie Mistrza:

12 Po pierwsze musicie poznać kilka osób...
Pani wicedyrektor

13

14 Teraz, wy – ludzie oświeceni możecie poznać nasze piekło inaczej ;] od środka.
NIEKTÓRZY NAUCZYCIELE SĄ BARDZO FAJNI, INNI MNIEJ.... A WSZYSTKO SIĘ KOŁEM TOCZY... LEKCJE JAK LEKCJE... DUŻO ICH JEST... NP.

15 Tak samo jest z salami, są fajne i mniej fajne :P

16

17

18 THE END By Szatanistka


Pobierz ppt "UWAGA!!! Prezentacja zawiera elementy drastyczne i kontrowersyjne, więc osobom o słabych nerwach odradzam jej oglądanie. :] Anna Jaros."

Podobne prezentacje


Reklamy Google