Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Żółte Kartki Żółte papiery Stasio Solon.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Żółte Kartki Żółte papiery Stasio Solon."— Zapis prezentacji:

1 Żółte Kartki Żółte papiery Stasio Solon

2 PROGRAM NAPRAWCZY DLA UCZNIÓW SPRAWIAJĄCYCH PROBLEMY WYCHOWAWCZE Załącznik nr 1 do Regulaminu
No, tak to się nazywa. Program służący pognębieniu już i tak niskiej samooceny uczniów i motywujący ich do lepszego zachowania (w miarę).

3 Zasady Jeśli już musisz robić nieładnie, rób po cichu
Nie licz na litość Chyba, że jesteś pierwszakiem i nie masz się o co martwić Trzy uwagi to bardzo mało, cztery - bardzo dużo Staraj się nie wychodzić sam do sklepu na przerwie obiadowej

4 Zasady przyznawania Zero uwag – farciarz; i tak cię dopadną
Pierwsza uwaga - nadal masz szczęście Druga uwaga - tu skończył się próg tolerancji, od teraz jesteś zagrożony Trzecia uwaga - zostaw sobie następną na zieloną szkołę Czwarta uwaga - wyobraź sobie, co powie mama Piąta uwaga - no to siedzisz po uszy

5 Bój się

6 Pana Wróblewskiego Chemia - postaraj się schować gdzieś z tyłu i wytrzymać uwagi o tym, że jesteś nieukiem. Dyżury Przerwa Dzień 5 2,4 3,6 Pt. Czw. Śr. Wt. Pon.

7 Pani Nowackiej We wszystkich szkołach nauczyciel(ka) od matmy stawia uwagi, wiec my nie odbiegamy od normy. Dyżury Przerwa Dzień 2 5,6 5 Pt. Czw. Śr. Wt. Pon.

8 Pani Paluch Fizyka - jest okej i jest chillout, ale istnieje bariera, o której nikt nie wie, gdzie jest, a po przekroczeniu jej zaczynają się schody (i uwagi). Dyżury Przerwa Dzień 4,2 6,7 1 3,5 Pt. Czw. Śr. Wt. Pon.

9 Mimo, że ci nauczyciele są bardziej skorzy do wstawiania uwag niż inni, zawsze wina leży po stronie ucznia, więc nawet najbardziej pobłażliwi nauczyciele w końcu się przełamią. System nie jest miły, ale skuteczny.

10 Dodatek Dla wyjątkowych rozrabiaków i niesfornych uczniów istnieje dodatkowy prezent. Jeśli jakimś nieszczęśliwym zbiegiem okoliczności stanie się tak, że w okresie posiadania żółtej kartki uda wam się zdobyć jeszcze jedną uwagę lub wasze zachowanie się po prostu nie poprawi, możesz dostać...

11 Czerwoną Kartkę I jeśli przez czternaście dni posiadania tej kartki nic się nie nauczysz, to wylatujesz i koniec.

12 To chyba wszystko


Pobierz ppt "Żółte Kartki Żółte papiery Stasio Solon."

Podobne prezentacje


Reklamy Google