Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Agata Wróbel Agata Wróbel (ur. 28 sierpnia1981r) - sztangistka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Pochodzi z Jeleśni . Jej pierwszymi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Agata Wróbel Agata Wróbel (ur. 28 sierpnia1981r) - sztangistka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Pochodzi z Jeleśni . Jej pierwszymi."— Zapis prezentacji:

1 Agata Wróbel Agata Wróbel (ur. 28 sierpnia1981r) - sztangistka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Pochodzi z Jeleśni . Jej pierwszymi trenerami byli Edward Tomaszek i Piotr Tomaszek . Pierwszym startem Agaty, były Mistrzostwa Polski Młodzików w Trójboju siłowym w Kielcach, gdzie zdobyła złoty medal. Na Igrzyskach Olimpijskich w Sydney. zdobyła srebrny medal, natomiast na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach brązowy.

2 Agata – mistrzyni w podnoszeniu ciężarów.

3 Zycie Agaty Wróbel Zaangażowanie Agaty w codzienne zajęcia, treningi, starty sprawia, ze jej czas nie jest nieograniczony i jest cenny. Dopiero co skończyły się Mistrzostwa Europy w Kijowie, z których Agata triumfalnie przywiozła złoty medal.

4 Agata opuszcza szpital
Dwukrotna medalistka olimpijska i mistrzyni świata w podnoszeniu ciężarów Agata Wróbel została wypisana ze szpitala - Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, w którym na początku lutego przeszła operację wyrostka robaczkowego. Zawodniczka przebywa aktualnie w ośrodku przygotowań olimpijskich w Siedlcach. < "Operacja była udana, leczenie przebiega prawidłowo, Agata Wróbel jest pod troskliwą opieką medyczną - powiedział lekarz kadry Polski kobiet w podnoszeniu ciężarów Jarosław Krzywański. Zawodniczka ma przepisaną specjalną dietę, przez najbliższe kilka tygodni będzie w Siedlcach. Proces rehabilitacji po takim zabiegu potrwa kilka miesięcy".

5 Medale Agaty !! Igrzyska W Sydney - Srebrny medal Ateny - Brązowy medal Kijów - Złoty madal

6 Agata w Cetnewie !! Nasza najbardziej utytułowana zawodniczka – Agata Wróbel przebywa teraz w Cetnewie. Jak wiadomo przebyta niedawno operacja wyrostka robaczkowego wykluczyła zawodniczkę ZKS z udziału w tych zawodach, tym niemniej sama jej obecność jest już wystarczającym ``dopingiem`` dla pozostałych kolezanek.

7 Koniec!! Wykonała Anna Królik kl. 5 D


Pobierz ppt "Agata Wróbel Agata Wróbel (ur. 28 sierpnia1981r) - sztangistka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Pochodzi z Jeleśni . Jej pierwszymi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google