Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WYDARZENIE SPORTOWE ROKU 2009 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WYDARZENIE SPORTOWE ROKU 2009 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC."— Zapis prezentacji:

1 WYDARZENIE SPORTOWE ROKU 2009 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC

2 IOTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC Dnia 1sierpnia 2009 roku w Helu odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Helu w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Ta dyscyplina sportowa, cieszy się coraz większą popularnością i zyskuje rzesze sympatyków w naszym kraju, i poza granicami. Na helskie mistrzostwa przybyło około 40 zawodników, w śród których znaleźli się zawodnicy rangi międzynarodowej, którzy w swej karierze zajmowali wysokie miejsca w mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Poprzeczka była podniesiona bardzo wysoko. Atrakcją dla zawodników było miejsce w jakim odbywały się Mistrzostwa - scena Bulwaru Nadmorskiego, jedno z najpiękniejszych miejsc Helu. Bezpośrednie sąsiedztwo Portu Rybackiego oraz plaży, stanowiło dodatkową atrakcję oraz walor estetyczny mistrzostw.

3 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC Zawodnicy startowali w dziesięciu kategoriach wagowych. Od kat. wag. 52 kg począwszy do kategorii najcięższej + 110 kg. Klasyfikacja zawodników w kat. open kobiet i open masters odbyła się wg. Formuły Wilksa.

4 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC Emocji oraz owacji ze strony publiczności i zawodników wygrzewających się w promieniach helskiego słońca nie brakowało.

5 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC Dekorowanie zawodników odbywało się bezpośrednio po zakończeniu startu w danej kategorii wagowej. Nagrody w postaci pucharów, medali dyplomów, nagród rzeczowych m.in. odżywek dla sportowców oraz materiałów promujących miasto wręczali sponsorzy oraz władze miasta.

6 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC Z pośród zawodników wyłoniono najsilniejszego zawodnika i zawodniczkę I Otwartych Mistrzostw Helu w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

7 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC Obsługa techniczna oraz sędziowie mistrzostw wykazali się prawdziwą fachowością i dużym zaangażowaniem. Wielkim wsparciem i pomocą był także Mistrz Olimpijski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc oraz znakomity trener Pan Henryk Kohnke. Jego rady i wskazówki okazały się bezcenne.

8 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC Panowie Wojciech Grabowski i Józef Kamiński, legendy polskiej sztangi, wielokrotni mistrzowie Polski oraz Świata dodali prestiżu imprezie poprzez udziału w mistrzostwach.

9 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC Wydarzenie sportowe do jakiego zaliczamy I Otwarte Mistrzostwa Helu w Wyciskaniu Sztangi Leżąc uważamy za udane. Organizacja zawodów oraz ich przebieg wywarł duże wrażenie na obserwatorach i zawodnikach, którzy pozytywnie wypowiadali się na temat imprezy oraz zapowiedzieli swój udział w następnych mistrzostwach planowanych w sierpniu 2010 r.


Pobierz ppt "WYDARZENIE SPORTOWE ROKU 2009 I OTWARTE MISTRZOSTWA HELU W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC."

Podobne prezentacje


Reklamy Google