Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

kolorowe, słoneczne elewacje … … i drzwi, …

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "kolorowe, słoneczne elewacje … … i drzwi, …"— Zapis prezentacji:

1

2

3

4

5

6

7 kolorowe, słoneczne elewacje …

8

9

10

11 … i drzwi, …

12

13

14

15 Lecz termomodernizacja rozpoczęła się już przed wakacjami.

16 Większość prac wewnątrz budynku organizowano w czasie wakacji. Nie wszystko jednak było możliwe do wykonania w ciągu tych dwóch miesięcy. Bardzo dużo prac prowadzonych było w czasie trwania zajęć szkolnych. Ale wszystko przebiegało sprawnie i bezpiecznie: uczniowie mogli normalnie uczyć się.

17 Do takiej szkoły, jak nasza: odnowiona, radosna i ciepła, chce się chodzić i chce się w niej przebywać, bo jej wygląd jest na miarę marzeń o szkole XXI wieku.

18 Wreszcie szkoła pięknie wkomponowuje się w tło otaczającej i współgrającej z nią kolorami przyrody.

19 Przy okazji musimy pochwalić się nową Salą Zabaw, której uroczyste otwarcie odbyło się w listopadzie tego roku. Urządzenie tej sali było możliwe dzięki dofinansowaniu uzyskanemu z rządowego programu Radosna Szkoła.

20

21 Sala będzie służyła przedszkolakom i uczniom klas I- III. Różnorodność sprzętu pozwoli dzieciom, poprzez dobrą zabawę, rozwijać różne umiejętności: rozwijać sprawność fizyczną kształcić koordynację ruchową podnosić sprawność manipulacyjną itp.

22

23 Dziękujemy Dyrekcji naszej Trójki i władzom samorządowym, dzięki którym wieloletnie marzenia o kolorowej szkole urzeczywistniły się. My- uczniowie doceniamy wysiłek naszych władz lokalnych, gdyż mamy świadomość, że uzyskanie wsparcia finansowego nie jest łatwe, więc tym bardziej jest to prawdziwy sukces. I. N 2011


Pobierz ppt "kolorowe, słoneczne elewacje … … i drzwi, …"

Podobne prezentacje


Reklamy Google