Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach Ul. Sienkiewicza 14 96-100 Skierniewice Dyrektor Szkoły: Remigiusz Chodubski tel. 046.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach Ul. Sienkiewicza 14 96-100 Skierniewice Dyrektor Szkoły: Remigiusz Chodubski tel. 046."— Zapis prezentacji:

1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach Ul. Sienkiewicza 14 96-100 Skierniewice Dyrektor Szkoły: Remigiusz Chodubski tel. 046 833 34 33 W szkole funkcjonują oddziały przedszkolne

2

3 W Szkole Podstawowej nr 1 w Skierniewicach oddziały przedszkolne mają już swoją tradycję. Pierwsze oddziały powstały w roku szkolnym 1999/2000. W Szkole Podstawowej nr 1 w Skierniewicach oddziały przedszkolne mają już swoją tradycję. Pierwsze oddziały powstały w roku szkolnym 1999/2000. W roku szkolnym 2008/2009 w naszej szkole funkcjonują trzy oddziały przedszkolne. Oddział dla dzieci sześcioletnich został utworzony przy Szkole Podstawowej nr 1. Nadzór pedagogiczny sprawuje nad nim Pan Dyrektor Remigiusz Chodubski. Dwa pozostałe to oddziały z Przedszkola nr 8 w Skierniewicach. Nadzór nad nimi sprawuje Pani Dyrektor Jolanta Wasilewska. Uczy się w nich 43 dzieci. Grupy mają swoje nazwy – Biedroneczki i Krasnale. W roku szkolnym 2008/2009 w naszej szkole funkcjonują trzy oddziały przedszkolne. Oddział dla dzieci sześcioletnich został utworzony przy Szkole Podstawowej nr 1. Nadzór pedagogiczny sprawuje nad nim Pan Dyrektor Remigiusz Chodubski. Dwa pozostałe to oddziały z Przedszkola nr 8 w Skierniewicach. Nadzór nad nimi sprawuje Pani Dyrektor Jolanta Wasilewska. Uczy się w nich 43 dzieci. Grupy mają swoje nazwy – Biedroneczki i Krasnale.

4 Dla dzieci przedszkolnych zostały wydzielone osobne szatnie i toalety. W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa najmłodszym, starsi uczniowie mają lekcje jedynie w salach na piętrze budynku. Do dyspozycji maluchów oddano parter szkoły. Dla dzieci przedszkolnych zostały wydzielone osobne szatnie i toalety. W celu zapewnienia większego bezpieczeństwa najmłodszym, starsi uczniowie mają lekcje jedynie w salach na piętrze budynku. Do dyspozycji maluchów oddano parter szkoły. W sierpniu sale dla Przedszkolaków zostały odnowione, zakupiono do nich wykładziny dywanowe, meble, pomoce dydaktyczne i sprzęt audiowizualny. W sierpniu sale dla Przedszkolaków zostały odnowione, zakupiono do nich wykładziny dywanowe, meble, pomoce dydaktyczne i sprzęt audiowizualny. Posiłki dla dzieci z oddziałów przedszkolnych są przygotowywane na miejscu w szkolnej kuchni. Dzieci jedzą posiłki w jadalni w porach zgodnych z ramowym rozkładem dnia. Posiłki dla dzieci z oddziałów przedszkolnych są przygotowywane na miejscu w szkolnej kuchni. Dzieci jedzą posiłki w jadalni w porach zgodnych z ramowym rozkładem dnia. Przedszkolaki korzystają z wszelkich imprez organizowanych na terenie szkoły. Przedszkolaki korzystają z wszelkich imprez organizowanych na terenie szkoły. Mają zapewnioną ciepłą, domową atmosferę, bezpieczeństwo i troskliwą opiekę. Mają zapewnioną ciepłą, domową atmosferę, bezpieczeństwo i troskliwą opiekę.

5

6

7

8

9

10


Pobierz ppt "Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Skierniewicach Ul. Sienkiewicza 14 96-100 Skierniewice Dyrektor Szkoły: Remigiusz Chodubski tel. 046."

Podobne prezentacje


Reklamy Google