Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im"— Zapis prezentacji:

1 Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Masłowicach Masłowice 1, Wieluń woj. łódzkie Wychowawczyni oddziału: mgr Barbara Karasiewicz – Zając Dyrektor szkoły: mgr Janusz Jasiński

2 W naszej szkole dziecko sześcioletnie ma bardzo dobre warunki: osobne wejście, miejsce wydzielone dla małych dzieci, toaleta, szatnia, odpowiednie zabawki, gry dydaktyczne, a co najważniejsze program dostosowany do indywidualnych możliwości dzieci oraz atrakcyjne metody nauczania w atmosferze zabawy i bezpieczeństwa. Pracownia sześciolatków została wyposażona w nowe meble: szafki, półki indywidualne, stoliki i krzesła oraz szafki do szatni z funduszy unijnych (program z 2006 roku).

3

4 Dzieci swoimi wytworami plastycznymi mogą się pochwalić wystawiając je w „ Galerii na płotku”. Jest to miejsce w szatni, do którego mają dostęp rodzice, pierwsi recenzenci prac swoich pociech.

5 W klasopracowni założono nową, panelową podłogę (z funduszy rady rodziców uzyskanych w czasie festynu wakacyjnego w sierpniu 2006 r.). Nauczycielka prowadząca oddział przedszkolny zgromadziła w pracowni podręczny księgozbiór, płytotekę, pomoce dydaktyczne, plansze tematyczne i ilustracje. Ważnym elementem w pracowni są dekoracje, bo to one budzą zainteresowanie i cieszą małego odbiorcę, zapraszają do zabawy i pracy.

6 Oddział przedszkolny posiada w wydzielonym miejscu terenu szkolnego plac zabaw.

7 Nasza szkoła wspomaga i ukierunkowuje rozwój młodego człowieka „sześciolatka”, przygotowuje do pełnienia ról ucznia, kolegi, członka rodziny i społeczności lokalnej.


Pobierz ppt "Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im"

Podobne prezentacje


Reklamy Google